Įmontuojami šviestuvai virtuvėje, kaip išsiplanuoti apšvietimą?

Įmontuojami šviestuvai virtuvėje, kaip išsiplanuoti apšvietimą?
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Virtuvė pati jaukiausia ir pati maloniausia mūsų namų vieta. Joje mes susirenkame ir gaminame maistą sau, bei savo artimiesiems. Taigi, galima spręsti, kad virtuvės zonoje, Jūs praleidžiate daugiausiai laiko iš visų savo namų, todėl kuriant jaukią namų virtuvę būtina apsvarstyti tikslingą ir praktišką jos išplanavimą.

Elektros įvadai turi būti paruošti ir atvesti tiksliai ten, kur ruošiatės montuoti savo namuose šviestuvus. Vieni iš populiariausių yra įmontuojami šviestuvai, kurie yra įmontuojami į pakabinamas lubas, ar tiesiog įmontuojami įtempiamas lubas. Montuojamas šviestuvus žmonės renkasi virtuvėje todėl, kad jie būtų mažiau atsikišę ir ant jų patektų mažiau dulkių, bei žinoma riebalų, kurie su laiku susikaupia ant virtuvės spintelių viršaus, bei žinoma ant šviestuvų. 

Vieni iš pagrindinių reikalavimų ruošiant elektros instaliaciją virtuvės zonoje yra saugumas, taigi šiuos darbus turi atlikti kvalifikuotas elektrikas, kuris tinkamai žino, kaip tai reikia padaryti. Šviestuvų skaičius virtuvėje priklauso nuo jos dydžio, taigi tik meistras ir žinoma dizaineris, gali tinkamai jums paplanuoti reikiamą šviestuvų skaičių Jūsų virtuvėje. Na, o tinkamai padėliojus ir suplanavus šviesos taškus, bei jų sklaidą būtina parinkti tinkamus šviestuvus, vieni gali montuotis į lubas, kiti montuojasi į Jūsų virtuvinės spintelės viršų, na o dar kiti gali montuotis, net Jūsų spintelių apačioje, taip dailiai ir jaukiai apšviesdami Jūsų virtuvės zoną tamsiu paros metu, ir ypač naktį, kai eisite atsigerti vandens ir Jums švies virtuvės grindyse jauki ir silpna šviesa, kuri Jūsų nepažadins, tačiau ir neleis užkliūti už daiktų ar pargriūti.

Norint namuose susikurti jaukią aplinką, o ypač virtuvėje jaustis tikra namų karaliene / karaliumi būtina susikurti jaukiai apšviestą interjerą, kuris suteiks namams jaukumo, bei žinoma išskirtinumo. Tinkamai ir tikslingai išplanuotas virtuvės apšvietimas suteikia labai daug privalumo virtuvėje gaminant, ar tiesiog leidžiant tamsius ir jaukius vakarus su puodeliu arbatos. Būtina pabrėžti, kad tinkama šviesa namus paverčia išbaigtais ir jaukiais, o tinkamai parinktas šviesos sklaida leidžia namų aksesuarams išryškėti ir tapti labiau matomais, bei pastebimais. 

 

Reklama