Ilgiau nei metus trukęs Prezidentūros skaityklos remontas kainavo apie 7 tūkst. eurų

19548 (1)
Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Augustas Stankevičius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Ilgiau nei metus trukęs Valstybės pažinimo centro (VPC) skaityklos remontas kainavo apie 7 tūkst. eurų, BNS nurodė Prezidentūra.

Šioje erdvėje nuo pernai gegužės iki šių metų rugsėjo buvo atnaujinta sienų, lubų ir grindų danga. Bendrai remonto darbai kainavo 6,9 tūkst. eurų, juos atliko įmonės „Deglas“ ir „Grindys“.

„Ši erdvė jau naudojama įvairiems prezidento, jo komandos susitikimams, interviu“, – BNS nurodė Prezidento komunikacijos grupė.

Pasak šalies vadovo atstovų, šiai patalpai bus taikomas įprastas prezidento rezidencijos patalpų saugumo režimas, tai reiškia, kad skaitykla visuomenei nebus prieinama, priešingai nei buvo iki remonto darbų.

Nors VPC skaitykloje remontas vykdytas nuo pernai gegužės, per šį laiką minėtoje erdvėje buvo nufilmuoti prezidento Gitano Nausėdos ir pirmosios ponios šventiniai sveikinimai Kalėdų ir Velykų progomis, Diana Nausėdienė susitiko su Maltos Ordino ambasadoriaus sutuoktine.

Vasarį žurnalistų Dovydo Pancerovo ir Birutės Davidonytės išleistoje knygoje „Pranešėjas ir prezidentas“ rašyta, kad Prezidentūra anksčiau svarstė pirmąją ponią įkurdinti Valstybės pažinimo centre, tačiau pabijojo visuomenės reakcijos.

Prezidentūra neigia, kad Valstybės pažinimo centre jau yra arba planuojama įkurti pirmosios ponios darbo vietą.