IKEA plečiasi Lietuvoje: Šiauliuose atidarys naują pirkėjų aptarnavimo vietą

Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

IKEA plečiasi Lietuvoje ir šių metų rudenį planuoja atidaryti naują pirkėjų aptarnavimo vietą Šiauliuose. Planavimo ir prekių užsakymo vieta padidins IKEA prieinamumą bei suteiks galimybę dar daugiau Lietuvos gyventojų patogiai ir arčiau namų įsigyti namų apstatymo sprendimų, interjero aksesuarų ir kt. už kasdien mažą kainą.

„IKEA planavimo ir užsakymo vietos Šiauliuose paskirtis – teikti profesionalią pagalbą ir konsultacijas pirkėjams, planuojantiems individualius namų apstatymo sprendimus: virtuves, spintas, daiktų laikymo sprendimus ir kt. Pirkėjai galės iš anksto užsisakyti individualias IKEA planuotojų paslaugas arba, padedami darbuotojų, patys susiplanuoti reikiamą sprendimą tam skirtose planavimo erdvėse. Tikime, kad nauja pirkėjų aptarnavimo vieta suteiks galimybę dar daugiau Lietuvos gyventojų gauti žinių, įkvėpimo ir praktiškų sprendimų kasdieniam gražesniam gyvenimui namuose už mažą kainą“, - teigia Inga Filipova, IKEA Mažmeninės prekybos vadovė Baltijos šalims.

IKEA‘oje Šiauliuose taip pat bus galima iš karto užsisakyti visus suplanuotus baldus ir aksesuarus. Speciali vieta bus skirta prekių atsiėmimui ir grąžinimui. Lankytojai galės rinktis iš viso, daugiau nei 9000 prekių namams, asortimento ir užsisakyti juo internetu, bei įsigyti visas IKEA‘os rinkoje teikiamas paslaugas, pavyzdžiui, interjero dizaino planavimą, patalpų matavimą, užsakymų pristatymą į namus, baldų surinkimą ir pan. Vietoje įsigyti bus galima įsigyti iki 100 namams skirtų prekių.

Įkvėpimas ir žinios dar geresniam gyvenimui namuose

Planavimo ir užsakymo vietos tikslas ne tik suteikti prieigą prie IKEA sprendimų, tačiau ir įkvėpti pirkėjus, dalytis namų apstatymo žiniomis ir sprendimais, teikti aukšto lygio specialistų paslaugas arčiau namų. Iki šiol Šiaulių gyventojams artimiausia IKEA pirkėjų aptarnavimo vieta buvo Klaipėdoje.

„Planavimo studijoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas iš anksto rezervuotiems vizitams, o spontaniškus lankytojus kviesime mėgautis IKEA patirtimi ir susiplanuoti reikiamas specialistų paslaugas jau atvykus“, - sakė I. Filipova.

Trečioji tokio formato vieta Lietuvoje

IKEA planavimo ir užsakymo vieta Šiauliuose įsikurs mažmeninės prekybos centre Gegužių gatvėje 30. IKEA‘os Šiauliuose plotas sieks beveik 2 tūks. kv. m.

Planavimo ir užsakymo vieta Šiauliuose bus trečioji tokio formato pirkėjų aptarnavimo vieta Lietuvoje ir ketvirtoji Baltijos šalyse. Iki šiol IKEA Lietuvoje valdė IKEA parduotuvę Vilniuje bei prekių užsakymo ir atsiėmimo vietas Kaune bei Klaipėdoje. Naujoji IKEA pirkėjų aptarnavimo vieta Šiauliuose bus atnaujinto formato, su dar patogiau suplanuotais atskirtais prekių užsakymo ir atsiėmimo bei grąžinimo srautais, planavimo ir kitų paslaugų teikimo erdvėmis, įkvepiančia ekspozicijų erdve.