Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje svečiavosi Bronius Bušma

Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje svečiavosi Bronius Bušma
Širvintos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos inf.

Širvintų Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje svečiavosi Bronius Bušma – ilgametis režisierius ir pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ autorius. Vyko režisieriaus ir rašytojo naujos knygos „Giminės. Taip jie jas kūrė“ pristatymas.

Susirinkusieji turėjo unikalią galimybę prisiminti visas serialo „Giminės“ dalis. Bronius Bušma nukėlė visus į smagius prisiminimus, papasakojo įdomiausias serialo scenas.
 
Knygoje „Giminės. Taip jie jas kūrė“ beletrizuota forma pasakojama, kaip Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje buvo kuriamas populiarus serialas „Giminės“ ir jo tęsiniai: „Atžalos“ bei „Giminės ir...“. Kūrinyje selektyviai prisimenama LNRT veikla pirmąjį Nepriklausomybės dešimtmetį. Žiūrovams taip pat žinomos knygos: „Šventiškas interviu“, „Monologas savam kieme“, „Strazdanota vasara“, „Būk geras, Jackau, nemirk!“, „Saulytė dingo“. Pagal apysaką „Strazdanota vasara“ sukurtas televizijos filmas.
 
Renginys vyko bibliotekai vykdant projektą „Literatūros ir meno sintezė bibliotekoje“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.