Sportas2018 m. Vasario 20 d. 15:38

Ignalinos žiemos sporto centre vyko lygumų slidinėjimo varžybos (nuotraukų galerija)

Utena

29612

Vasario 16 d. Ignalinos žiemos sporto centre vyko 100 minučių lygumų slidinėjimo varžybos. Dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Ignalinos, Trakų, Kauno, Visagino, Utenos, Panevėžio, Anykščių, Klaipėdos bei kitų Lietuvos miestų. Trasą įveikė 98 slidininkai šešiose moterų ir vyrų amžiaus grupėse

Atskirose amžiaus grupėse nugalėjo:

1gr. – Justina Dumčiūtė (Vilnius), Eimantas Lekavičius (Ignalina), 2 – Rūta Žemaitytė (Utena),Virginijus Bilaišis (Ignalina), 3 – Samanta Grigorjeva (Utena), Jokūbas Mačkinė (Ignalina), 4 – Vitalija Kutkauskaitė (Ignalina), Deimantas Kliševičius (Ignalina), 5 – Julija Kaznačenko (Visaginas), Marijus Butrimavičius (Trakai), 6 – Jurina Paslauskienė (Ignalina), Raimundas Guoga (Ignalina).

Visiems dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai, o nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos medaliais.

Vasario 17 d. vakare įvyko sprinto į slalomo kalną naktinės slidinėjimo varžybos. Sportininkai įveikė 1,5 km. trasą kvalifikacinėse varžybose, o vėliau finalinėse. Pagal amžiaus grupes nugalėjo:

1 grupėje – Lukrecija Daugirdaitė (Vilniaus miesto SC), Lukas Gudonis (Ignalinos KSC),

2 grupėje – Rūta Žemaitytė (Utenos DSC), Darius Dinda (Ignalinos KSC),

Grupėje – Vitalija Kutkauskaitė (Ignalinos KSC), Karol Dombrovski (Vilnioaus raj. Nemenčinė).

Dalyvavo 45 sportininkai iš Utenos, Vilniaus miesto ir rajono, Visagino, Anykščių, Ignalinos.