Ignalinos vardas švies ir naktį

Ignalina
Ignalinos rajono savivaldybės nuotr.
Vida Gasparavičienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ignalinos rajono savivaldybė

Daugiau nei du dešimtmečius prie kelio Dūkštas-Ignalina Ignalinos miesto prieigose atvažiuojančius pasitikdavęs riboženklis jau prašyte prašėsi būti pakeičiamas.

Todėl dar pernai buvo atlikti projektavimo darbai, pasirinktas modernus riboženklis, kuris šiomis dienomis jau baigiamas montuoti senojo vietoje. Dar rudenį buvo sumontuoti tvirti, konstrukciją atlaikysiantys pamatai, sausio mėnesį sumontuotas karkasas, dabar tvirtinamos lelijos, raidės.  Darbus atlieka reklamos gamybos parko „Reklamos 4“ darbininkai.

Bet tai – dar ne viskas. Kiek atšilus orams, ant riboženklio bus įrengiamos saulės ir vėjo jėgainės, kurios aprūpins riboženklį reikalinga energija, kad Ignalinos vardas būtų apšviestas ir matomas net tamsiausią naktį. Taip pat dar lauks žemės tvarkymo darbai.

Kaip sakė Ignalinos miesto seniūnas Valentinas Rumbutis, žvilgsnis krypsta ir Palūšės pusėn, kur irgi jau reikia keisti riboženklį, esantį tame kelyje ties Ignalinos miesto riba. Greičiausiai, ir ten bus įrengtas toks pat ar bent panašus, informatyvus ir modernus, saulės ir vėjo energija apšviečiamas riboženklis.