Ignalinos plaukikė tapo Lietuvos čempione

Ignalina

Eugenijus RakitinasŠaltinis: Ignalinos rajono savivaldybė

270666

Dar viena Ignalinos plaukikė demonstravo aukšto lygio rezultatus Alytuje vykusiame Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate. Kornelija Jankovičiūtė šiose varžybose plaukė keturias rungtis ir visose laimėjo medalius.

Lietuvos čempione Kornelija tapo plaukdama 200 m krūtine už nugaros palikusi 27 varžoves.

Sidabrą iškovojo Kauno Starto sporto mokyklos auklėtinė, o bronza atiteko Sostinės sporto centro plaukikei. Sidabro medalius ignalinietė laimėjo plaukdama 400 m ir 800 m laisvuoju stiliumi, pralaimėjusi Sostinės sporto centro plaukikei Augustinai Ambrulaitytei.

Beje, plaukiant 400 m kova dėl antrosios vietos vyko iki pat paskutinio grybšnio, Kornelija tik 0,03 sek. dalimis įveikė ukrainietę Nadiia Shvedchykova, atstovaujančią Vilniaus komandą. Trečiąją vietą Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro plaukikė iškovojo plaukdama 200 m laisvuoju stiliumi.

Šį sezoną net keturi mūsų plaukikai tapo Lietuvos čempionatų prizininkais.