Ignalinoje vyko Utenos apskrities policijos darbuotojų plaukimo varžybos

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

74968

Kovo 6 d., antrąjį kartą, Ignalinos sporto ir pramogų centro 25 metrų baseine, vyko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų plaukimo varžybos. Jose dalyvavo Ignalinos, Visagino ir Utenos darbuotojų komandos.

Dalyviai rungėsi asmeninėse ir komandinėje rungtyse. 100 m plaukimo laisvu stiliumi savo jėgas išbandė trys dalyviai: ignalinietis Giedrius Kamarauskas, uteniškis Gytis Makaveckas ir visaginietis Miroslavas Brazovskij. Šios rungties geriausią rezultatą pademonstravo ir pirmąją vietą užėmė Giedrius Kamarauskas (1.07:66), antrą vietą iškovojo Gytis Makaveckas (1:09:94) ir trečioji vieta atiteko Miroslavui Brazovskij (1:43:34). Savo azartiškumu nenusileido ir 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtis moterims. Šioje rungtyje pralaimėjusių nebuvo, nes į varžybas buvo užsiregistravusios trys dalyvės. Greičiausia plaukikė – uteniškė Diana Bakanaitė (00:40:13), antrąją vietą iškovojo ignalinietė Jolita Jatulienė (1:05:13) ir trečioji buvo ignalinietė Karolina Zabulevičienė (00:36:01, plaukė 25 m).

Itin atkakli kova dėl apdovanojimų ir daugiausiai emocijų sukėlusi buvo estafetinė 3 x 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungtis. Šioje rungtyje dalyvavo 4 komandos, iš kurių net dvi, atstovavo Visagino policijos komisariatui. Komandinėje rungtyje lygių nebuvo ignaliniečių komandai (Giedrius Kamarauskas, Mindaugas Čibiras, Aurimas Žvyriūkas), kurie ir iškovojo pirmąją vietą (1:38:47). Priminsime, kad ir pernai ignaliniečiai komandinėje rungtyje buvo iškovoję pirmąją vietą, matyt padeda „savi vandenys“. Antrąją vietą iškovojo Visagino antroji komanda (Gintaras Griškys, Marius Mikulėnas, Nikolajus Andrejevas) (1:46:44), trečioji vieta atiteko visaginiečių pirmąjąi komandai (Aleksejus Gavrilovas, Karolis Alejūnas, Povilas Abramovičius) (1:49:87), na o ketvirtieji liko uteniškiai (Gytis Makaveckas, Diana Bakanaitė, Jokūbas Kuzma) (1:53:22).

Varžybų pabaigoje Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas apdovanojo nugalėtojus taurėmis, įteikė medalius.

Šių varžybų tikslas buvo ne tik populiarinti plaukimo sportą tarp darbuotojų, bet ir nustatyti stipriausius sportininkus, kurie atstovaus Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą Lietuvos policijos plaukimo pirmenybėse, kurios vyks 2019 m. kovo 19 d. Kaune.

Tad plaukikams, atstovausiantiems Utenos apskrities policiją, linkime kuo didžiausios sėkmės!