Ignalinoje sužibo raudonais obuoliais papuošta eglė

2d
Ignalina
Ignalinos rajono savivaldybės nuotr.
Lina Kovalevskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ignalinos rajono savivaldybė

Seniau lietuviai Kalėdų eglutes puošdavo saldainiais, obuoliais. Ypač gražiai ant eglutės atrodydavo raudoni rojaus obuoliukai. Išlydėdama Aukštaitijos metus, Ignalina gruodžio 9-ąją pradeda kalėdinį laikotarpį ir džiaugiasi visų džiaugsmui įžiebta gražia ir miela,  raudonais obuoliais spindinčia miesto egle,  o visiems rajono gyventojams, svečiams, visai Lietuvai linki šviesių ir viltingų šv. Kalėdų, tikro džiaugsmo ir taikos.

Šiemet Kalėdų šventės Ignalinoje – ryškios ir saldžios, ne tik obuoliais, bet ir kultūros darbuotojų gamintais saldainiais išpuoštos.

Eglės įžiebimo šventė Laisvės aikštėje pradėta vidurdienį kalėdine muge. Čia galėjai rasti visokių grožybių, krašto amatininkų ir kūrėjų dirbinių, o vaikams buvo parengta linksmų veiklų. Viliojo Kalėdų senelio paštas, skanėstai, dovanos, kino teatre – pramogos, kūrybinės dirbtuvės, animacinis filmas ,,Normas, lokys iš šiaurės“.

Pasidalinti gerumu Laisvės aikštėje kvietė akcijos ,,Maltiečių sriuba“ savanoriai. Vakare į šventę, žinoma, atvyko ir pats Kalėdų Senelis, dalijęs gerą nuotaiką ir daug gražių kalėdinių pažadų bei linkėjimų. Ignaliniečius sveikino ir džiugių švenčių, ramaus jų laukimo visiems linkėjo savivaldybės meras Laimutis Ragaišis ir miesto seniūnas Valentinas Rumbutis. Eglės įžiebimą palydėjo šokiai su lazerių šou. Ignaliniečiams dovanota puiki muzikinė programa, Sniego karalienės pasaka ir nuotaikingas, puikia nuotaika ir energija trykštantis atlikėjo Vido Bareikio koncertas.

Dar daugiau naujienų apie eglutes visoje Lietuvoje ir lengvą pasiruošimą šventėms – Etaplius.lt rubrikoje „Lengvos Kalėdos“!