Ignalinoje sutvarkytas takas ir stovėjimo aikštelė

Ignalina
Vida Gasparavičienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ignalinos rajono savivaldybė

Ilgą laiką miesto centre, šalia buvusios „mažosios“ MAXIMA parduotuvės esanti automobilių stovėjimo aikštelė ir takas link miesto turgaus, ne tik kad kėlė nepatogumų vairuotojams ir pėstiesiems, bet ir darkė bendrą miesto įvaizdį.

Praėjusiais metais Ignalinos rajono savivaldybės administracijai pasirašius sutartį su pirkimus laimėjusia  UAB „Mefaci“, atsirado viltis keisti situaciją. Rangovas sutartimi įsipareigojo atlikti paruošiamuosius, žemės tvarkymo darbus, įrengti pagrindo konstrukciją ir užlieti ją asfaltbetonio danga bei atlikti baigiamuosius darbus objekte. Bendra visų darbų kaina - 21 017,70 euro (su PVM).

Kaip sakė Ignalinos miesto seniūnas Valentinas Rumbutis (vienas iš asmenų, atsakingų už sutarties vykdymą), darbai kiek vėlavo, užtat rangovai atliko kai kuriuos papildomus darbus: uždėjo storesnį asfaltbetonio sluoksnį, įrengė vandens nutekėjimo šulinius. Seniūnas pripažino, kad šita vieta tikrai buvo probleminė. Rudenį miesto gyventojai ir svečiai skundėsi pažliugusiu, žiemą – apledėjusiu taku, kuriame būta ir traumų.

- Takas palei turgų nutiestas dar praėjusiais metais, o štai dabar turim ir puikią aikštelę. Dabar – ir vaizdas kitas, ir patogumas užtikrintas, - džiaugėsi padarytais darbais seniūnas.

Be kita ko Valentinas Rumbutis pasidžiaugė, kad dar šią vasarą Ignalinoje turėtų būti sutvarkyti pėsčiųjų takai už Laisvės 54-ojo namo, palei vaikų žaidimų aikšteles, statybininkų sulauks ir Liepų 1-ojo namo gyventojai. Prie šio namo bus tiesiami šaligatviai ir įrengiama patogi automobilių stovėjimo aikštelė.