Igliškėlių kaimo bendruomenė paminėjo 15 metų sukaktį

Igliškėlių kaimo bendruomenė paminėjo 15 metų sukaktį
Marijampolė
Marijampolės sav. nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės sav. informacija

Igliškėlių kaimo bendruomenė vasaros švente, kurioje skambėjo daug gražių sveikinimų, nuoširdžių linkėjimų ir skambių dainų, paminėjo savo bendruomenės veiklos sukaktį.

Igliškėliuose, gyvuojančiuose jau daugiau kaip 240 metų, bendruomenė gyvuoja ir aktyviai veikia jau penkiolika metų. Prieš šventę Patilčių Šv. Petro Išvadavimo bažnyčioje vyko šv. Mišios už  bendruomenę,  kurias aukojo  kun. Darius Vasiliauskas.

Smagioje vasaros šventėje, kurią inicijavo ir vedė šiuo metu bendruomenei vadovaujantis  Dovydas Starkus, prisimintas bendruomenės kartu nueitas prasmingos veiklos kelias ir padėkota prisidėjusiems prie iniciatyvų bei projektų įgyvendinimo ir bendruomenei svarbių darbų.

 Šventėje dalyvavęs Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis pasveikino bendruomenę su gražiu jubiliejumi ir linkėjo gražių darbų bei darnos kuriant savo kaimo tradicijas ir kartu su bendruomenės nariais pasodino  ąžuoliuką, įprasminantį  kaimo bendruomeniškumą, saugant lietuviško kaimo dvasią, jungiančią bendrai veiklai ir savo kaimo bendruomenės tvirtybės išsaugojimui. 

Pasidžiaugti bendruomenės veiklos jubiliejumi susirinkusiems kaimo žmonėms ir svečiams skambiausias melodijas dovanojo  Baraginės kaimo kapela „Svaja“, Igliškėlių skyriaus  liaudiškos muzikos kapela „Vaivora“ bei atlikėja Donalda.
Gausiai šventėm susirinkusi bendruomenė smagiai  dalinosi nuoširdžia bendryste, kuri  suvienija ir šventėse, ir bendruose darbuose savo žmonių ir kaimo labui.

Redakcija rekomenduoja