I. Vėgėlė tikina neregistravęs internetinio domeno prezidento rinkimams

Lietuva
Mariaus Morkevičiaus nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai apie tai, kad dar pernai metų pavasarį internete buvo užregistruotas domenas vegele2024.lt, imta spekuliuoti, jog šis internetinės svetainės domenas priklauso teisininkui Ignui Vėgėlei ir kad advokatas jau ruošiasi artėjantiems šalies vadovo rinkimams.

Eltai pasiteiravus I. Vėgėlės apie šią situaciją – galbūt jis ar jo kolegos užregistravo tokį domeną, turėdami tam tikrų intencijų 2024 m. rinkimams – advokatas patikino, kad neregistravęs tokio domeno.
 
„Šio domeno neregistravau. Jeigu pavyktų sužinoti, kas jį registravo, man taip pat būtų įdomu“, – Eltai atsakė I. Vėgėlė.
 
Domenų tikrinimo registre pateikiama informacija, kad adresas vegele2024.lt buvo užregistruotas 2022 m. gegužės 5 d. Tačiau kas šį domeną sukūrė – informacija nėra pateikiama.
 
Remiantis „Spinter tyrimų“ atliktomis visuomenės nuomonės apklausomis spalio ir lapkričio mėnesiais, I. Vėgėlė yra vienas iš prezidentinių reitingų lyderių. Spalio mėnesį jis buvo antroje, lapkritį – trečioje reitingų vietoje.
 
Visgi, anksčiau Eltai advokatas tikino mąstantis apie politinę karjerą, tačiau galutinai dar neapsisprendė.