I.  Stasiulytė prabilo apie šeimą: „Reikia labai gerbti žmogų, su kuriuo gyveni“

Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Charizmatiškoji teatro, kino ir televizijos aktorė, o dabar ir tango šokėja Ineta Stasiulytė, jau ne vienerius metus žmones žavi savo talentu, iškalba bei aktoriniais gebėjimais. Moteris, atrodytų, per kelias sekundes gali įsikūnyti į bet kokį personažą ir jį meistriškai išpildyti. Tačiau už scenos ribų Inetos gyvenimas yra ir dar spalvingesnis. Apie visa tai ji papasakos jau šį šeštadienį, TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.

Kalbėdama su laidos vedėja Ilona Juciūte, moteris atskleis ne tik savo kasdienybės užkulisius išsijungus kameroms, bet ir pagrindinius vaikų auklėjimo principus.

Ineta augina dvi dukras – viena iš jų yra jau suaugusi, o kita – mažylė. Anot moters, šeimoje yra labai svarbus vienas dalykas.

„Žinau vieną dalyką – reikia labai gerbti žmogų, su kuriuo tu gyveni. Nesvarbu, ar tai būtų vyras, moteris ar maža mergaitė. Į savo vaiką aš žiūriu labai pagarbiai. Dažnai žmonės sako, kad vaikai nieko nesupranta. Kažko nesuprasti, pavyzdžiui, dviejų mėnesių kūdikis, gal ir gali, tačiau jis jaučia daugiau negu mes“, – apie dukros auklėjimą atviraus I. Stasiulytė.

Žinoma aktorė taip pat atskleis tiek namuose, tiek gyvenime turinti keletą jai labai patinkančių ritualų.

„Man labai patinka tvarkytis. Jei nėra harmonijos, žinau, kad nieko naujo į mano gyvenimą neateis. Namuose labai mėgstu ir smilkalų kvapą – jis labai švarina erdvę. Tokie ritualai man patinka. Taip pat stengiuosi gyventi pagal mėnulio kalendorių. Pažįstu labai nuostabių mokytojų astrologių, kurios rimtai tuo užsiima. Daug dalykų gyvenime darau pagal tam tikras datas, kurios mums gali padėti arba pakenkti“, – pasakos moteris.

Jau kurį laiką prie daugybės savo talentų Ineta drąsiai galėtų paminėti ir dar vieną – tango. O apie tai, ko projektas „Tangomanai“ ją išmokė, ji papasakos ir laidos žiūrovams. Moteris neslėps – visa ši patirtis ją be galo užgrūdino.

„Tokios avantiūros aš nesitikėjau. Jei į šį projektą važiuočiau dabar, su tokia patirtimi, kurią sukaupiau, kartu pasiimčiau savo gydytoją, kineziterapeutą, masažistą ir krūvą vaistų. Prieš projektą aš visiškai nesportavau ir 13 metų nuo paskutinio projekto nešokau, todėl mano raumenys buvo pakankamai atsipalaidavę. Tuomet, kai tris dienas iš eilės patyriau didelį fizinį krūvį, verkdavau net spaudžiant lifto mygtuką, nes jausdavau raumenis, esančius pirštuose. Tokiais atvejais atrodo, kad nebegali, kad čia yra tavo riba. Bet kitą dieną viskas persiverčia – kūnas fiziškai ir psichologiškai apsipranta“, – apie projekto metu patirtus sunkumus pasakos I. Stasiulytė.

Jėgų judėti toliau nuolat įkvėpdavo ir gardus Argentinoje ragautas maistas. „Jei galvojame, kad Lietuvoje valgome labai skanius steikus, tai ne. Nuvažiavus į Argentiną, būtina paragauti ir įvertinti jų mėsos kokybę. Žinoma, Lietuvoje mes taip pat turime kokybiškos mėsos, bet pati Argentina yra pagarsėjusi, pavyzdžiui, asado kepsniais. Viskas, kas ten pagaminta iš mėsos, yra dieviško skonio“, – pagyrų negailės aktorė.

Kol laidos vedėja Ilona šnekučiuosis su Ineta, laidos šefas, kepsninių virtuozas Robertas Svetlauskas paruoš Ispanija alsuojantį patiekalą – Paeliją. Ar toks patiekalas nustebins Inetą?