Į Šiaulių rajono tarybą išrinktas R. Karbauskis: tokio tikslo neturėjau

Šiauliai
BNS / Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad dar nežino, ar dirbs Šiaulių rajono taryboje, į kurią, kaip rodo rezultatai, jis pateko po sekmadienį vykusių savivaldos rinkimų. Politikas tikina, į „valstiečių“ sąrašą įsirašęs norėdamas ne tapti tarybos nariu, bet palaikyti vadovaujamų „valstiečių“ skyrių.

„Aš solidarizavausi su skyriumi – aš esu registruotas Šiaulių rajone. Tiesiog parodžiau savo poziciją, kad palaikau šį skyrių, pasitikiu šio skyriaus darbu. Įsirašiau į sąrašą penkiasdešimtu numeriu. Tai atitinkamai žmonės reitingavo, nes mane pažįsta. Man svarbiausia yra skyriaus rezultatas“, – pirmadienį ryte ELTA surengtoje spaudos konferencijoje sakė R. Karbauskis, kurio tėviškė – Naisiai – ir priklauso Šiaulių rajonui.

Nors Šiaulių rajono rinkėjai R. Karbauskį kilstelėjo iš 50 sąrašo vietos į 3, politikas leidžia suprasti, kad savivaldos politikoje veikiausiai nedalyvaus.

„Negaliu atsakyti šiandien, kad aš būsiu taryboje, nes tokio tikslo neturėjau. Kadangi nesu Seime – turėjau progą kelti savo kandidatūrą“, – sakė jis ir pasidžiaugė iškovotais „valstiečių“ mandatais šio rajono taryboje.  

„Šiaulių rajone 12 mandatų, jei neklystų“, – sakė „valstiečių“ lyderis.