Į „Šiaulių areną“ grįžta mados ir grožio mugė „Design for Life“

pagrindinė
Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Spalio 14 dieną į „Šiaulių areną“ grįžta mados ir grožio mugė „Design for Life“. Rudens spalvomis, kvapais ir nuotaikomis įkvėpti prekių ženklai pristatys naujausias kolekcijas.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovus. Šeštadienį  (spalio 14 d.) vyksianti mugė Šiauliuose – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų. 

Savo asortimentą siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams kurti. 

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Lietuvių kūrėjai savo asortimentą dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje erdvėje. Ne kiekvienas iš jų turi fizines parduotuves, tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus aprangos ar aksesuarų derinius,“ – teigia A. Kazlauskas. 

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Šiauliuose lankytojų lauks spalio 14 dieną, „Šiaulių“ arenoje, nuo 10 iki 17 valandos

Įėjimas į mugę – nemokamas.

Sekite naujienas: https://fb.me/e/Qgf1irhN

Reklama