Į pirmąjį posėdį rinkosi naujoji trišalė verslo taryba

372753794_607332608252862_6227653108455191378_n
Šakiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šakių rajono savivaldybė

Vakar mero kabinete į pirmąjį posėdį rinkosi naujoji trišalė verslo taryba. Trišalę tarybą sudaro Šakių rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos deleguoti atstovai.

Savivaldybės meras Raimondas Januševičius, kuris posėdyje dalyvavo svečio teisėmis, akcentavo savo prašymą visų trišalės verslo tarybos narių atstovauti ne tik savo interesams, bet žvelgti plačiau, apjungti jėgas, siekiant bendro Šakių rajono progreso. 

  • Vieniems metams renkamas pirmininkas šiems metams vienbalsiai išrinktas verslo atstovas Arūnas Tarnauskas.
  • Naujai išrinkto pirmininko siūlymu ir vienbalsiu visų dalyvių pritarimu, pirmininko pavaduotojo pareigos skirtos Egidijui Peleckiui.
  • Susitikimo metu buvo aptartos pagrindinės šalis dominančios šių metų programos gairės. Atkreiptas dėmesys į bendrąją mokestinę politiką, žemdirbių asociacijos atstovams rūpimą melioracijos griovių ir perlaidų situaciją, kelių situaciją – kaip didinti įsitraukimą bendraujant su Kelių direkcija, nuo kurios priklauso didelės dalies rajono kelių ateitis.
  • Pirmininkas paragino visus nepamiršti, kad visais klausimais reikia dirbti ir patiems, ne tik prašyti ar reikalauti, kad viską padarytų savivaldybė.
  • Pristatyta VDU inžinerinės klasės programa, pasiūlytas įsitraukimas verslo atstovams, kurie vieningai išreiškė suinteresuotumą.
  • Aptartas Derliaus šventės, kuri vyks rugsėjo 30 dieną, konceptas.