Į paskutinę kelionę išlydėta dainininkė Vitalija Katunskytė (VAIZDO ĮRAŠAS)

Šiauliai
BNS/Fotobankas ir Etaplius.lt nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Sekmadienio popietę gimtuosiuose Šiauliuose į paskutinę kelionę išlydėta estrados legenda Vitalija Katunskytė. Amžinojo poilsio atgulė šalia mamos kapo – K. Donelaičio kapinėse. Atsisveikinti su atlikėja susirinko gausus būrys žmonių ir prie laidojimo namų, ir kapinėse.

8 val. ryto Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje Šiauliuose už velionę buvo aukojamos šv. Mišios, o 13 val. gedinčiųjų procesija turėjo atvykti į K. Donelaičio kapines. Tiesa, išlydėjimas užtruko iki 13 val., tad į kapines karstas išneštas vėliau. Prie laidojimo namų šiaulietę dainininkę išlydėjo minia žmonių.

Pačios V. Katunskytės valia jos kūnas kremuotas nebuvo. Į kapo duobę taip pat buvo įdėtas nedidelis metalinis lagaminas. V. Katunskytės dukters Monikos iniciatyva dainininkė palaidota kartu su savo mikrofonu.

Estrados dainininkė, šlagerių karalienė mirė sausio 18-ąją namuose. Kaip teigiama, jai sustreikavo širdis.

Nuo pat penktadienio popietės atsisveikinti su mirusiąja į Šiaulius vyko artmieji, bičiuliai, scenos kolegos. Sekmadienio rytą tarti paskutinio „sudie“ atvyko grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas, dainininkas Romas Dambrauskas, Radži ir kiti.

Bičiuliai laidojimo namuose šviesios atminties atlikėją išlydėjo gyva muzika – grupės „Vairas“ lyderis sudainavo „Gimiau pačiu laiku“. Skambėjo ir daugiau jautrių dainų.

Velionė dainininkė gimė 1955 metais Šiauliuose. Jai pernai spalį suėjo 67-eri metai. 

Tarp populiariausių jos dainų – „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.