Į Klaipėdos rajono sportininkų istoriją įrašytos dar kelios pergalės

Klaipėda

Klaipėdos r. savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT

293786

Į Klaipėdos rajono sportininkų istoriją įrašytos dar kelios pergalės – du aukso medaliai Europos jaunimo kudo ir vicečempionių titulas moterų salės futbolo čempionatuose. Rajono vardą laimėjimais garsinančias sportininkes šiandien pasveikino ir meras Bronius Markauskas.

Mero padėkos raštais apdovanotos Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos 8 klasės mokinė Kamilė Mikluš ir 4 klasės mokinė Aistė Tverskytė, kurios Maltoje surengtame antrajame Europos jaunimo kudo čempionate iškovojo aukso medalius. Kamilė Mikluš tapo čempione U16 mergaičių svorio kategorijoje virš 53 kg, o Aistė Tverskytė – U11 mergaičių svorio kategorijoje iki 40 kg. Taip pat Kamilei Mikluš buvo įteiktas specialus Pasaulio kudo organizacijos skirtas „Hiratsuka“ apdovanojimas.

Padėkos raštas už aukštus sportinius pasiekimus įteiktas ir mergaičių kiokušin karatė klubo „Tigras“ treneriui Sergejui Borčevskiui.

Sidabro taurę į Klaipėdos rajoną parvežė ir merginų futbolo komanda. Vasario mėnesį Druskininkuose vykusiame Lietuvos moterų salės futbolo čempionate „Bangos“ atstovės iškovojo antrąją vietą. Didžiajame finale praėjusių metų čempionės Gargždų futbolininkės susitiko su FA „Šiauliai“.

Padėkos raštas įteiktas Karolinai Curukovai, Austei Bernotaitei, Monikai Grikšaitei, Paulinai Narbutaitei, Viltei Švarcaitei, Kamilei Pranulytei, Atėnei Streckytei, Austėjai Jokubaitytei, Estelai Tamošauskaitei, Smiltei Vaitkevičiūtei, Gabijai Cemnolonskytei, Kamilei Žiliūtei ir komandos treneriui Simui Alsiui.