Į Kelmę su trenksmu sugrįžta Jaunimo apdovanojimai

people-3614311_1280
Kelmė
pixabay.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kelmės rajono savivaldybė

Tradiciškai Kelmės rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba kviečia pastebėti gabius, iniciatyvius, talentingus, Kelmės rajoną garsinančius jaunus (14–29 metų) žmones.

Apdovanojimų tikslas – skatinti jaunus žmones būti aktyviais, kūrybingais, dalyvauti visuomeninėse veiklose, būti pilietiškais, siekti pasiekimų mokslo, sporto, kultūros ir verslo srityse. Įvertinti jaunus žmones, kurie savo pasiekimais prisideda prie Kelmės rajono gerovės kūrimo bei vardo garsinimo. Atkreipiame dėmesį, kad „jaunoji žvaigždutė“ gali būti ir kilusi iš Kelmės rajono, galbūt išvykusi gyventi, studijuoti, dirbti kitur, tačiau nėra praradusi ryšio su gimtuoju kraštu, garsina jį savo veikla. Prašome jūsų pagalbos – siūlykite kandidatus, kurie yra verti apdovanojimų ir visuomenės dėmesio, savo darbais, meno, sporto ir kitų sričių pasiekimais žiba rajone, o galbūt ir už jo ribų.

Šiemet komisija nusprendė išrinkti ir apdovanoti savo krašto jaunuolius, iš anksto neapibrėždama nominacijų. Siūlykite kandidatus, kurie savo idėjomis, mokslo, sporto, meno ar kitų sričių pasiekimais išsiskiria iš bendraamžių (pvz., Metų savanoris, Metų jaunimo organizacija, Metų jaunimo projektas, Metų menas, Metų sportininkas, Metų debiutas, Metų proveržis, Metų verslininkas).

Kviečiame pastebėti ir tuos asmenis, kurie aktyviai dirba su jaunimu, kuria darbo vietas jauniems žmonėms, prisideda prie jaunimo politikos įgyvendinimo, padeda vykdyti projektus, organizuoja įvairias veiklas. Kandidatų, siūlomų šioms nominacijoms, amžius neribojamas, tai gali būti įstaigos ar įvairios organizacijos. Svarstant klausimus dėl kandidatų nominacijai atrinkimo ir apdovanojimų skyrimo posėdžiai yra uždari.

Apdovanojimų renginį organizuoja Jaunimo reikalų koordinatorė. Kviečiame teikti pasiūlymus – užpildant kandidato anketą.

Pastebėkime, paskatinkime ir pagerbkime jaunus, bet išsiskiriančius rajono žmones! Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą.

Kandidatus nominacijoms kviečiame teikti iki 2024 m. balandžio 30 dienos.