Horoskopas kitai savaitei: susitiksite su išsiilgtu žmogumi

ai-generated-8452501_1920
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Sidonija Kulikauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 25–31 dienoms.

AVINAS
Savaitės pradžioje susitiksite su išsiilgtu žmogumi, giminaičiais, pasidžiaugsite dovanomis, gardumynais, o jei dirbate per šias šventes – tai ir dosniais atsilyginimais. Pasirūpinkite namų ir technikos saugumu, nes yra nemaža gaisro, vagysčių grėsmė. Bus daug rizikų ir kelyje dėl neblaivumo, neišsimiegojimo. Tarpušventyje išliks nesaugu kelyje, bet įprastoje aplinkoje bus jauku. Prieš Naujuosius dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems, tikėtini siurprizai. Kita vertus, jūsų sveikata bus lengvai pažeidžiama.
 
JAUTIS
Savaitės pradžioje mielai užsiimsite jaukumo kūrimu, stalo serviravimu, dovanėlių ruošimu ir teikimu, sceniniais pasirodymais. Regis, sužavės gauta dovana, pasiūlymas, viešnagė ar meilės žodžiai, pagyros. Kita vertus, nerimo gali sukelti kitų šalia esančių asmenų elgesys ar jų patirtos bėdos. Saugokitės vagių, ugnies, avarijų. Tarpušventyje būsite linkę daryti nevykusius finansinius sprendimus. Regis, santaupos tirpte tirps. Saugokite savo reputaciją ir gerovę. Naujuosius sutikite su mylimu žmogumi, vaikais.
 
DVYNIAI
Per Kalėdas gali išsipildyti jūsų slapta svajonė, jeigu to esate nusipelnę gerais darbais. Tikėtinos pajamos ir išlaidos, susijusios su grožiu, malonumais. Regis, pavyks sudominti patinkantį asmenį. Deja, bus rizikų dėl jūsų ar kitų žmonių aplaidumo, nesąžiningumo, neblaivumo. Nesaugus bus ir tarpušventis. Jei turite priešų, konkurentų, jie nesnaus. Neprovokuokite agresijos, saugokitės sukčių ir avarijų. Prieš Naujuosius ruošitės svečių priėmimui ar viešnagei, kelionei. Visgi, geriausia būtų švęsti namuose.
 
VĖŽYS
Šią savaitę nelabai norėsis šurmulio, draugijos, bet vienas kalėdinis susitikimas gali būti reikšmingas, o kitas – labai šiltas. Deja, lengviau kibs infekcijos, tykos traumos, avarijos. Tarpušventyje pasitaikys keistų incidentų ir nelabai seksis dirbti, ypač logistikos srityje ar susijusioje su technika, gamyba. Visgi, kartu su geranoriškais žmonėmis gali pavykti nemažai nuveikti bei užsitikrinti stabilesnę naudą. Jei savaitgalį atsidursite tarp nepažįstamų žmonių, su jais sutikti Naujuosius bus įdomu, tačiau nelabai jauku.
 
LIŪTAS
Per Kalėdas pasijusite populiarūs. Galite sulaukti trokštamo dėmesio ir pripažinimo, mielų dovanų, komplimentų. Tačiau dėl jūsų ar kitų žmonių neapdairumo gali nukentėti kas nors iš jūsų artimos aplinkos. Saugokite vaikus, gyvūnus, negąsdinkite jų fejerverkais, nesukelkite rizikų netinkamu maistu ar pramogomis. Tarpušventyje neblogai seksis darbuotis, bet pasitenkinimui gali trukdyti per dideli norai. Venkite pavojingų pramogų. Prieš Naujuosius noriai bendrausite, o per jų sutikimą – smaguriausite.
 
MERGELĖ
Savaitės pradžioje jums norėsis nekasdieniškų potyrių, kelionės ar bent trumpo ištrūkimo iš įprastos aplinkos. Šis tas džiugaus jūsų išties laukia. Nenuvils žmonės, pas jus atvykę iš toli ar pas kuriuos patys viešite. Kita vertus, visur gana nesaugu. Venkite svaigalų, rizikingų atrakcijų, galinčių sukelti gaisrą, avariją ir kam nors pakenkti. Tarpušventyje stigs saugumo, ramybės. Jei įmanoma, atsiribokite nuo agresyvių asmenų. Prieš pat Naujuosius jūsų organizmas reikalaus poilsio, o ne linksmybių. Įvertinkite tai.
 
SVARSTYKLĖS
Regis, šias Kalėdas jums būtų smagiau švęsti ne savo namuose. Viešnagė žada įdomių įspūdžių, gurmaniškų potyrių. O jei pas jus atvyksta svečių iš užsienio, tai jie nudžiugins dovanomis, siurprizais. Deja, kelyje bus nesaugu. Tarpušventyje kibsite į darbus, tačiau ne visi rezultatai džiugins. Kaip bebūtų, gali papilnėti jūsų piniginė arba daiktų spinta. Jei teiksite interviu, itin sijokite mintis. Savaitgalį nestigs dėmesio iš draugų. Jus gali kviesti į šventinį renginį. Deja, prieš Naujuosius galite sunegaluoti.
 
SKORPIONAS         
Kalėdinės išlaidos bei pastangos pasiteisins, jei pasistengėte suorganizuoti puikias šventes sau ir artimiesiems. Galima ypatinga dovaną, reikšmingas pasiūlymas, meilės žodžiai, komplimentai. Svarbu, kad būtumėte labai apdairūs pasirinkdami prekes, pramogas, paslaugas ir kompaniją. Saugokitės aferistų. Tarpušventyje vargu ar būsite namuose. Kelionėje arba iš jos grįžtant galite kažką pamesti. Jei visgi esite į darbą, galite papildomai užsidirbti. Naujųjų sutikimu džiaugsitės, jei kartu bus gerų draugų kompanija.
 
ŠAULYS
Per Kalėdas būkite itin dėmesingi, dosnūs partneriams, artimiesiems. Jeigu gausite dovanų mielą gyvūną, neišsigąskite– jis gali tapti laimės ir apsaugos talismanu. Šventes ir tarpušventį gali gadinti apdairumo ir takto stoka, nesaugumo jausmas. Nedemonstruokite agresijos, venkite svaigalų. Labai atsargiai elkitės su pirotechnika, ugnimi, dujomis bei kelyje. Laikykitės įstatymų. Prieš Naujuosius labai norėsis ištrūkti iš namų ir rutinos. Galite leistis į kelionę ir Naujuosius sutikti su kelionės ar viešo renginio dalyviais.
 
OŽIARAGIS
Per Kalėdas džiaugsmo jums teiks vaikai, mylimi žmonės, šventinės pramogos, ypač jei patys galėsite pasireikšti scenoje ar draugų tarpe. Galite gauti modernią, bet praktišką dovaną. Kita vertus, rūpesčių gali sukelti sunegalavę augintiniai, artimieji. Atsargiai kelyje. Tarpušventyje teks dirbti konkurencinėje aplinkoje. Arba tiesiog labai jautriai reaguosite į intrigas ir visur įžvelgsite slaptus priešus. Saugokite sveikatą. Jeigu dirbti nereikia, galbūt leisitės į kelionę ir sutiksite Naujuosius toli nuo namų bei artimųjų.
 
VANDENIS
Jeigu Kalėdoms ką nors šventinio organizuojate, pasitelksite fantaziją, įkvėpimą. Nestokosite ir sportinės energijos, azarto. Regis, džiugins artimieji, vaikai, draugai. Deja, galite patirti šiokį tokį nuostolį. Tarpušventyje imsitės darbų, tačiau kiti to neįvertins. Turbūt susidursite su aplinkinių atsainumu, aplaidumu. Bus nelengva grąžinti nekokybišką prekę, gauti kokybišką paslaugą. Savaitgalio kokybė labai priklausys nuo santykių su draugais, partneriais. Gali būti, kad staiga pakeisite Naujųjų sutikimo planą.
 
ŽUVYS
Per Kalėdas bus smagu viešėti pas gimines arba pas save priimti atvykusius žmones, suteikti jiems įspūdžių, pavaišinti. Atsipalaiduosite pabendravę, pasidaliję šiluma, meile bei viltimis. Kita vertus, dėl jūsų aplaidumo ar neblaivumo gali būti kažkas sugadinta, kilti gaisras, avarija ar kt. Saugokitės apsinuodijimo, traumų. Tarpušventyje norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Venkite avantiūrų. Skirkite dėmesio vaikams. Atsargiai su aštriais daiktais, pirotechnika. Naujųjų planus gali sujaukti sveikatos problema.