Horoskopas kitai savaitei: neišvengsite ūkinių rūpesčių ir didesnio krūvio darbe

Horoskopas kitai savaitei: neišvengsite ūkinių rūpesčių ir didesnio krūvio darbe
Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Sidonija Kulikauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 21–27 dienoms.

AVINAS
 
Savaitės pradžioje pravartu grąžinti ar atsiimti skolas, susitarti dėl finansinės paramos, atsiskaitymų ir pan. Panaudokite sukauptą informaciją, atidžiai sutvarkykite dokumentus, pasidomėkite įstatymais Užbaikite tai, ką svarbu pabaigti. Nuo ketvirtadienio jaunaties pajusite įkvėpimą imtis naujų darbų, sumanymų. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar teisėtvarkos institucijos. Jei savaitgalį turėsite per daug laisvo laiko, tai graušitės dėl realių ar išgalvotų problemų. Imkitės aktyvios veiklos.
 
JAUTIS
 
Savaitės pradžia primins, kaip svarbu laikytis įstatymų, įsipareigojimų, garbingai konkuruoti. Pravartu imtis iniciatyvos, norint kažką pataisyti, patobulinti, pagerinti santykius. Bendraudami būtinai apsišarvuokite kantrybe, kad į netikėtą kritiką ar nemalonią reakciją neatsakytumėte per aštriai. Nuo ketvirtadienio turbūt suksite galvą, kaip kuo racionaliau tvarkyti finansinius reikalus. Jums gali atrodyti, kad kiti asmenys naudojasi jumis. Savaitgalį galbūt vyksite į ekskursiją, renginį arba ruošitės egzaminui.
 
DVYNIAI
 
Savaitės pradžioje neišvengsite ūkinių rūpesčių ir didesnio darbo krūvio darbe, versle. Nors aplinkinius stebinsite darbštumu, kūrybingumu, šmaikštumu, nerimo gali sukelti netikėta sveikatos problema. Nuo ketvirtadienio gali įvykti tam tikras lūžis asmeninių santykių srityje. Tikėtina, kad į gera, nes gebėsite sumaniai gludinti aštresnius kampus, derinti interesus. Venkite impulsyvumo. Atsargiai kelyje. Savaitgalį sustiprės psichologinė įžvalga, įtaigos galia ir jums turbūt norėsis ja pasinaudoti savo interesams.
 
VĖŽYS
 
Savaitės pradžioje labai svarbu išlaikyti harmoniją namuose bei gerą mikroklimatą darbe. Atsipalaiduoti ir galvoti apie malonumus, pramogas galite tuo atveju, jei neprisikaupė neatliktų įsipareigojimų. Regis, puikiai seksis veiklos su vaikais, gyvūnais. Iki ketvirtadienio privalu užbaigti tai, kam baigiasi terminas, įvertinti rezultatus ir pastangų prasmingumą, pareflektuoti. Nuo jaunaties pradžios jus gali labiau įtraukti įvykių sūkurys darbe, visuomenėje. Galite susitarti dėl apibusiai naudingų mainų.
 
LIŪTAS
 
Savaitės pradžioje nestokosite ūpo veikti, tobulintis, viskuo domėtis. Galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga arba nudžiugins artimą žmogų. Stengsitės viską atlikti nepriekaištingai, palaikyti gerus santykius su aplinkiniais. Visgi nederėtų manyti, kad visiems patinkate. Nuo ketvirtadienio būsite nusiteikę užsiėmimams su vaikais, pasimatymams, pasirodymams. Galite atskleisti kai kuriuos savo sugebėjimus. Galima tikėtis komplimentų, meilės, kitų pritarimo. Savaitgalį prioritetą teikite sveikatai.
 
MERGELĖ
 
Savaitės pradžioje jus gali nustebinti gauta žinia, pažadas arba naujiena, susijusi su turtine situacija, pinigais, giminaičiais, studijų atsiskaitymais ar kt. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo, paskolos sąlygų ar pan. Pasisaugokite incidentų kelyje. Prasidedant jaunačiai, kantriai kurkite palaikantį mikroklimatą bei jaukią aplinką namuose. Būkite atlaidesni savo artimiesiems. Savaitgalį ieškosite galimybių smagiai praleisti laiką. Geros emocijos, fizinis ar kūrybinis aktyvumas turėtų pozityviai paveikti sveikatą.
 
SVARSTYKLĖS
 
Savaitės pradžioje pirmame plane atsidurs turtiniai interesai, verslo ir mokesčių klausimai. Pavyks daug nuveikti, tačiau gali susikirsti jūsų ir verslo partnerių tikslai. Regis, būsite nusiteikę daug sumokėti ir daug prarasti, kad tik gautumėte tai, ko norite.
Nuo ketvirtadienio labai svarbu negailėti pastangų dėl tikslo, susijusio su mokslu, studijomis, IT, stažuote ar kelione ir pan. Galbūt kiek nuvils gauta siunta, pervežimų situacija. Atsargiai kelyje. Savaitgalį palaikykite vaikų, artimo žmogaus siekius.
 
SKORPIONAS 
 
Savaitės pradžioje gerai seksis kūrybinė, farmacinė, psichologinė ir socialinė veikla. Tačiau materialiniai interesai vis labiau reikalaus dėmesio, nes kai ką svarbu pabaigti, o kai ką – pradėti. Piniginę turbūt papildys atliktų darbų rezultatai. Regis, teks peržiūrėti finansinės atskaitomybės dokumentus, kažką vertinti, derinti ir pan. Stropiai skaičiuokite ir būkite racionalūs. Neskubėkite pasirašyti, jeigu abejojate. Derybose siekite abipusiškumo, garbingų mainų. Savaitgalis žada daug bendravimo ir informacijos.
 
ŠAULYS
 
Savaitės pradžioje turėtų džiuginti netrikdanti darbų eiga, šeimos idilė, slaptas flirtas arba draugiškas bendravimas su aplinkiniais. Kita vertus, jums gali kilti noras pasislėpti nuo sunkumų, intrigų ir pareigų. Deja, ši pozicija nepadės pabaigti skubių darbų ir išspręsti problemų. Nuo ketvirtadienio prasidės jaunatis, todėl galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbu pozityviai nusiteikti bei gebėti suplanuoti, įvertinti perspektyvas. Nepasiduokite provokacijoms, nesivelkite į ginčus. Savaitgalį galite gauti dovanų.
 
OŽIARAGIS
 
Savaitės pradžioje kils ūpas susitikti su seniai matytais draugais, bendraminčiais. Galite dalyvauti įdomiame renginyje. Regis, viskas klostysis šauniai, jeigu tik nesupyksite dėl kandžių juokelių. Pasistenkite neįsivelti į abejotiną avantiūrą. Nuo ketvirtadienio svarbu nepasimesti, jei kiltų abejonių dėl ateities, sumažėtų aiškumo, pablogėtų savijauta. Pozityvios mintys padės pagerinti ir fizinę, ir psichinę sveikatą. Savaitgalį situaciją bei savo galimybes vertinsite racionaliau.
 
VANDENIS
 
Šią savaitę naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite daugiau užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, susigrąžinti skolas ir pan. Iki ketvirtadienio delčia baigsis, o kartu baigsis kai kurių įsipareigojimų laikas. Gali būti, kad privalėsite pateikti dalykinę, finansinę ataskaitą, paruoštą sąmatą ar pan. Nuo jaunaties pradžios aktyviai imsitės naujų reikalų, į tai įtraukdami ir kolektyvą, komandą. Galite tikėtis greito starto. Visgi svarbu apdairiai įvertinti rizikas, ypač jei tai kainuotų nemažai pinigų. Saugokite sveikatą.
 
ŽUVYS
 
Savaitės pradžioje pravartu susitvarkyti su studijų atsiskaitymais ar ataskaitomis darbe. Jums gali būti svarbu užbaigti ruošiamą publikaciją, straipsnį, projekto ataskaitą ar kt. Tikėtinas jaudinamas susitikimas su žmogumi, atvykusiu iš toli. Jaunaties pradžia tarsi paskatins labiau įprasminti gyvenimą, realizuoti save, siekti tikslo. Prioritetą būsite linkę teikti ne buičiai, o kitiems reikalams, ypač jei trokštate karjeros, geresnių įvertinimų darbe, moksle ar politikoje. Savaitgalį neišsisuksite nuo draugų, pažįstamų dėmesio.