Horoskopas balandžiui: ką atneš bundantis pavasaris?

Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Nors orai dar nelepina, bet kalendorinis pavasaris jau įsibėgėja. Ne vienam norisi ne tik gamtos, bet ir jausmų atgimimo, naujų potyrių ir emocijų. Ką balandžio mėnesiui žada astrologai?

Avinas

Avinų balandį lauks malonus bendravimas su artimaisiais ir naujos naudingos pažintys. Tikėtinas jaudinantis įvykis, kuris paįvairins jūsų kasdienybę. Būsite nusiteikę pozityviai, džiaugsitės gyvenimu ir norėsite tuo džiaugsmu dalintis su kitais.

Jautis

Balandis Jaučiui bus sunkus. Pasiruoškite daugybei išbandymų! Gali tekti pasimokyti iš savo klaidų arba ką nors paaukoti, tačiau įgyta patirtis bus labai vertinga. Šį mėnesį susvyruos jūsų gyvenimo principai, imsite abejoti tuo, kuo anksčiau tvirtai tikėjote. Jeigu norėsite judėti į priekį, teks imtis permainų. 

Dvyniai

Balandį Dvyniai bus labai emocingi. Svarbų vaidmenį jūsų gyvenime šį mėnesį atliks artima moteris – mama, sesuo ar draugė. Ji ne kartą duos vertingų patarimų ir padės. Norėsis daugiau laiko praleisti su šeima, būti kartu, stiprinti tarpusavio ryšį.

Vėžys

Vėžiams balandį reikėtų pailsėti ir niekur neskubėti. Vargu ar pavyks įgyvendinti savo planus, o ir visi bandymai bus ne itin sėkmingi. Tik nuo jūsų priklauso, ar pauzė darbe jums bus maloni, ar priverstinė. Tinkamas metas atostogauti, atsipalaiduoti ir, esant galimybei, daryti tai, ką nori, o ne tai, ko reikia. Rekomenduojama daugiau pabūti vienumoje, įsiklausyti į savo jausmus. 

Liūtas

Astrologai balandį Liūtams žada pripažinimą ir sėkmę, tačiau visa tai teks pasiekti sunkiai dirbant. Metas ugdyti savo talentus, pasitelkti atkaklumą ir visada laikytis duoto žodžio. Patikėkite, jums nėra nieko neįmanomo! Labai svarbu atsakingai imtis net ir tų darbų, kurie jums nėra labai malonūs.

Mergelė

Balandis Mergelėms bus itin sėkmingas mėnuo. Jūs susigrąžinsite savo gyvenimo kontrolę ir įgysite pasitikėjimo savimi. Galimi ir sunkūs išbandymai, bet juos sėkmingai įveiksite. Stenkitės valdyti emocijas ir venkite konfliktų.

Svarstyklės

Balandis Svarstyklėms nebus itin sėkmingas, ypač profesinėje srityje. Pastebėsite, kad jūsų darbo kokybė pastebimai krenta, o darbas darosi vis sunkesnis. Tokius jausmus gali lemti entuziazmo stoka arba tiesiog banali tinginystė. Gali kilti ir piniginių problemų. 

Skorpionas

Skorpionai balandį bus kupini jėgų ir energijos. Nebijokite parodyti lyderystės, drąsiai reiškite savo nuomonę, net jei jūsų idėjos kažkam nepatinka. Be to, Skorpionai turėtų aiškiai nubrėžti ribas ir neleisti kitiems jų įžeidinėti.

Šaulys

Balandžio mėnesį galite gauti vertingų patarimų iš kokio nors išmintingo žmogaus arba pasimokyti iš savo klaidų. Jums reikės kito žmogaus patarimo, vengsite prisiimti atsakomybę. Norėdami eiti į priekį, turite laikytis savo moralinių vertybių ir nenukrypti nuo principų. Tikintieji turėtų atsigręžti į religiją – čia galite rasti svarbių atsakymų.

Ožiaragis

Balandis Ožiaragiams bus gana sunkus. Saugokitės skandalų, intrigų, išdavystės, santykių aiškinimosi. Priešai ar pavydūs žmonės gali bandyti sugadinti jūsų gyvenimą. Geriau nesidalykite planais ir paslaptimis su tais žmonėmis, kuriais nepasitikite šimtu procentų. Balandį su niekuo nekonkuruokite – tai energijos švaistymas.

Vandenis

Balandį astrologai Vandeniams žadą riziką ir netikėtus sunkumus, kuriems neįmanoma pasiruošti. Bėdos Vandenius užklups kaip lietus iš giedro dangaus. Galimi nemalonumai darbe, sunkumai asmeniniame gyvenime. Saugokitės intrigų ir apgaulės. 

Žuvis

Žuvims balandis atneš ramybę, harmoniją ir pasitikėjimą savimi. Šį mėnesį dažnai prisiminsite savo praeitį ir ieškosite joje įkvėpimo. Aplankykite kokią nors vietą iš vaikystės ar pabendraukite su senais pažįstamais. Galimi teigiami pokyčiai asmeniniame gyvenime – piršlybos, vestuvės ar net šeimos pagausėjimas.