Grupė „69 danguje” merginos – apie skandalus, pirmą honorarą ir fanatiškus gerbėjus

F012912L 25.MXF_snapshot_36.48_[2024.02.28_11.10.27]
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20” aidės ne tik grupės „69 danguje” merginų juokas, bet ir bus atskleista ne viena paslaptis. Nors Goda Alijeva teigs, kad visi skandalai gaudavosi natūraliai, kita grupės narė Ingrida jai paprieštaraus. „Ne. Atsimenu, kad būdavo instruktažas iš mūsų prodiuserio, kad jūs turit būti tokios nežemiškos būtybės, kad jūs net į tualetą nevaikštot. Suprantat, kokios jūs turite būti?”, – laidoje „Šeškinės 20“ šį trečiadienio vakarą kalbės Ingrida Martinkėnaitė.

Jis buvo net tokį dalyką sugalvojęs, sako, žinot, panos, reikia daryti realybės šou, mes jus filmuosim 24 valandas per parą, ką jūs darot, kaip gyvenat. Tačiau ta mintis kažkaip buvo pamiršta ir realiai po poros metų tokie realybės šou atsirado Lietuvoje. Tai jeigu jis būtų tai įgyvendinęs, galėjo labai pasisekti”, – pasakojo Goda.

Prisimindamos pačią karjeros pradžią „69 danguje” merginos atskleidė, kad buvo laikas, kuomet vykdavo į įvairiausias laidas, filmavimus ir koncertuodavo be jokio atlygio. Tačiau visos iki šiol puikiai atsimena pirmąjį honorarą. „Taip, atsimename, tai buvo 450 litų, kuriuos pasidalinome po lygiai. Koncertavome kareiviams Rukloje ant vilkiko”, – teigė Nijolė.

Pasak merginų, grupės prodiuseris Egmontas Bžeskas buvo ne tik itin kūrybiškas, bet ir pakankamai griežtas, kuriam labai rūpėjo merginų įvaizdis. „Mantas visada turėjo viziją, kad jūs turite išsiskirti, turite šokiruoti. Ir grandinėmis buvome pasidabinusios, ir perukus dėdavomės. Tikrai jis buvo pakankamai griežtas, nes jeigu važiuodavome į koncertą ir pas mus nagai nebūdavo nulakuoti visų vienoda spalva, gaudavome pylos. Tai kartais tekdavo greitai ant viršaus lakuoti raudona spalva”, – viena kitą pildė merginos.

Kalbėdamos apie gerbėjų dėmesį, grupės merginos neslepia, kad to dėmesio netrūko nei anksčiau, nei dabar. Ištikimiausi klausytojai ne tik komentuoja po nuotraukomis socialiniuose tinkluose ir rašo asmenines žinutes, bet ir pasitaiko tokių, kurie atsiunčia intymių nuotraukų. „Visko būna. Reklamuoju kliniką, per mano gimtadienį vienas mano gerbėjas paskambino į tą kliniką, administratorė atsiliepė, prisistatė, o jis sako nemeluok, Ingrida… Padainavo dainą ir palinkėjo gražios dienos”, – juoko neslėpė Ingrida.

Nuo grupės „69 danguje” susikūrimo pradžios praėjo lygiai 20 metų. Švęsdamos tokią gražią sukaktį grupės merginos savo gerbėjams pažadėjo nepaprastą laiką didžiausioje šalies arenoje. „Tai pirmoji mūsų arena. Subrendom, atėjo laikas, mes turime ką parodyti. Per tiek metų sukaupėme didelį bagažą gražių dainų, kuriuos sukelia sentimentus, kurios primena pirmus bučinius, santuokas, vaikų gimimą, visą gyvenimą. Kadangi Lietuvoje garso nebeužtenka, vežamės iš Lenkijos, kur žymiai daugiau pasirinkimo”, – atskleidė Nijolė.

Jau balandžio 27 dieną grupė „69 danguje” Kauno Žalgirio arenoje švęs 20-ąjį gimtadienį. Merginos žada savo gerbėjams nepakartojamą renginį, kuriame klausytojai galės išgirsti nostalgiją keliančius pirmuosius ir naujausius grupės hitus. Iki didžiausio grupės koncerto liko dar keli mėnesiai, tačiau bilietai jau beveik išparduoti.