Gruodžio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio 4-oji: vardadieniai, astrologija
Vilnius
Pexels.com nuotr.
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Gruodžio 4-oji – Šv. Barboros varduvės.

Šv. Barbora laikoma globėja visų, kurie mirė ne sava mirtimi, t. y. per nelaimingą atsitikimą, ypač nuo gaisro. Taip pat tikima, kad jai meldžiantis apsisaugoma nuo žaibo ir gaisrų. Barbora vaizduojama su karūna ant galvos, su suknele ir ilgu apsiaustu. Dažniausiai ji kairėje rankoje laiko kalaviją, o dešinėje taurę arba palmės šakelę.

Gruodžio ketvirtoji, šeštadienis – 338-oji metų diena (šeštoji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 27 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė;

rytoj: Eimilas, Eimilė, Eimina, Eiminė, Eiminta, Eimintas, Eimintė, Geisvinė, Grata, Gratas, Sabas, Svaigaudas;

poryt: Bilmantas, Bilmantė, Bilminas, Bilminė, Bylenė, Bylenis, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.20, leidžiasi 15.56. Dienos ilgumas – 07.36.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Klaidos dovanotinos, jei turi jėgų prisipažinti klydęs“ (F. de Larošfuko).

***************

Astrologinė prognozė gruodžio 4-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien galite būti pakviesti į kultūrinį renginį, pristatymą ar ekskursiją. Arba patiems teks ką nors organizuoti, kur nors kitus vežti. Galbūt iš to pasipelnysite, tačiau ne tiek, kiek tikitės. Saugokitės sukčių ir infekcijų.

JAUTIS. Norėdami pasipuikuoti, nepersistenkite – nesaikingumas, veidmainiavimas ar pataikavimas duos priešingą efektą. Derėtų pasitelkti psichologinę įžvalgą ir saiką.

DVYNIAI. Regis, jums neduos ramybės neatliktos pareigos arba santykiai su partneriu, sutuoktiniu. Pamėginkite susitaikyti su pastarojo trūkumais ir reikalavimais. Nenumokite ranka į vaikų problemas.

VĖŽYS. Regis, imsitės ūkinių darbų, namų ruošos, grožio ir sveikatos procedūrų. Galite sulaukti įdomių patarimų. Visgi ne visi svetimi „receptai“ tiks jums. Apdairiai atsirinkite, kad nepakenktų.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę nuotykiams, romantikai. Ši diena gali patikrinti jūsų jausmus artimųjų, vaikų ir patinkančio asmens atžvilgiu. Turbūt teks kažko atsisakyti kitų labui arba keisti planus.

MERGELĖ. Puoselėkite šeimos židinį, ryšius su giminaičiais. Nepriekaištaukite artimiesiems, kad jie sugriovė kokias nors jūsų iliuzijas savo atvirumu, pastabomis ar gilesne patirtimi. Saugokitės vagių, sukčių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien svarbu girdėti tai, ką kalba artimos aplinkos žmonės, bei galvoti, ką sakote jiems. Žodžiai gali žeisti, gali apgauti. Verčiau tegul šiandien jie džiugina. Tik nepraraskite saiko žadėdami. Saugokitės vagių, apsinuodijimo.

SKORPIONAS. Gali kilti ūpas vaikščioti po prekyvietes, apsipirkinėti. Apdairiai rinkitės perkamus vertingus daiktus, dovanas, kad neliktumėte nusivylę savo pasirinkimu bei išlaidomis.

ŠAULYS. Su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo šilčiau, nes kitaip neatsikratysite įtampos bei perduosite ją kitiems. Jeigu dienos nepradėsite kaprizais ir nepabaigsite melu, ji bus nebloga. Saugokitės vagysčių, apgaulių.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite labai nepraktiški, tačiau gana meniški ir meditatyvūs. Regis, jus domins įvairios paslaptys, ezoterinės tiesos, sąmonės praplėtimo būdai ir pan. Bet kokie kvaišalai atneštų negatyvių padarinių.

VANDENIS. Šiandien stenkitės būti su tais, kurie jumyse žadina geriausius jausmus – meilę, draugiškumą. Bendravimas su senais bičiuliais padės atgauti pusiausvyrą, objektyviau įvertinti save bei situaciją. Visgi nebūkite tikri, kad kiti neveidmainiauja.

ŽUVYS. Tikriausiai ne vien poilsis ir pramogos jums bus galvoje. Rūpės įvairūs darbai. Nebūkite ambicingi bendraudami, ypač su antrąja puse, partneriu, antraip pastarasis ims elgtis nenuoširdžiai, gali meluoti ar nutylėti tai, kas svarbu.     

Geros dienos!

ELTA