Gruodžio 3-iosios horoskopas: galimos aistringos pagundos, pavydo scenos

pexels-freestocksorg-293029
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Gruodžio 3-ioji – Advento pradžia; Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena; Lietuvos advokatūros diena.

Gruodžio trečioji, sekmadienis – 337-oji metų diena (septintoji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 28 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė;

rytoj: Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė;

poryt: Eimilas, Eimilė, Eimina, Eiminė, Eiminta, Eimintas, Eimintė, Geisvinė, Grata, Gratas, Sabas, Svaigaudas.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 8.19, leidžiasi 15.57. Dienos ilgumas – 7.38.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Vienintelė tikroji negalia yra sugniuždyta dvasia“ (A. Mullins).

**************

Astrologinė prognozė gruodžio 3-iajai, sekmadieniui

AVINAS. Kalbos šiandien suksis apie dalykus, susijusius su jausmais, skyrybomis, išlaidomis, vaikais. Meilės fronte – aistringos pagundos, pavydo scenos ir pan.

JAUTIS. Būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami, nervingai reaguosite į pastabas, nemalonius komentarus. Gali sukrėsti kažkokia žinia. Nepalanku kur nors toli vykti.

DVYNIAI. Šiandien jums teks pasistengti, kad gautumėte, įsisavintumėte, sutvarkytumėte ar įvertintumėte aktualią informaciją, pasiruoštumėte interviu ar paskaitai. Regis, patirsite įtampą ir dėl tokių užduočių, ir dėl artimųjų nesupratingumo.

VĖŽYS. Veikiausiai jums bus svarbu užbaigti su nekilnojamuoju turtu, nuoma, kreditavimu, komercija susijusį reikalą. Turbūt užsisėdėsite prie interneto. Atidžiau viską tikrinkite, skaitykite dokumentus.

LIŪTAS. Nervingas gali būti šis rytas, diena taip pat nebus itin smagi. Regis, aštriau reaguosite į nepatinkančius dirgiklius, net ir menką netvarką, smulkius išvaizdos trūkumus, nekokybiškas prekes, politines aktualijas ir kt.

MERGELĖ. Šiandien mėgausitės paskalomis, paslaptimis, užkulisinėmis intrigomis. Netgi slaptos klastos bei nuodėmės maloniai kutens jausmus. Tačiau bus visiškai nebelinksma, jeigu staiga sunegaluosite, apsinuodysite ar tai patirs jūsų vaikas. 

SVARSTYKLĖS. Jeigu kas nors iš pažįstamų arba interneto portalas jums mėgins įsiūlyti brangią prekę ar paslaugą, tikriausiai lengvai „pasirašysite“. Noras atrodyti moderniais, seksualiais jums gali per daug kainuoti.

SKORPIONAS. Per stiprūs jausmai gali trukdyti ir asmeniniam gyvenimui, ir šeimai. Ar tai būtų meilės išgyvenimai, ar pavydo graužatis, ar politinės ambicijos – panašiai kurs įtampą, įneš destrukcijos.

ŠAULYS. Šiandieną būsite linkę ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, kalbėti apie globalines problemas, numatomą ateitį. Regis, nekantriai lauksite kažkokių žinių, naujienų ar rezultatų. Neforsuokite situacijos.

OŽIARAGIS. Šiandien stokosite kantrybės, pakantumo vaikų išdaigoms ir užgaidoms. Regis, nelabai nudžiugins ir draugo pasiūlymas, susijęs su renginiu ar planuojama atrakcija, jeigu tai nemažai kainuos.

VANDENIS. Šiandien ypač svarbu laikytis įstatymų ir gerbti aplinkinius, kad ir koks būtų jų statusas ar orientacija. Piktnaudžiavimas savo teisėmis ir galiomis gali nekaip paveikti jūsų šeimos situaciją. Atsargiai su ugnimi, elektra.

ŽUVYS. Šis rytas neatrodys ramus dėl gaunamos informacijos, giminaičių žinučių ar pan. Galbūt nenudžiugins įsigyta prekė arba tai, kad ilgai jos negaunate, nors esate už ją sumokėję.

Geros dienos!