Gruodžio 22-osios horoskopas: nerimo ir abejonių kels asmeniniai santykiai

Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Gruodžio dvidešimt antroji, ketvirtadienis – 356-oji metų diena (ketvirtoji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 9 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dovilė, Gedvarda, Gedvardas, Gedvardė, Gedvė, Gedvyda, Gedvydas, Ksavera, Ksaveras, Rimbertas, Zenonas;


rytoj: Mina, Veliuona, Viktė, Viktorija, Vilas, Vilbutas, Vilbutė, Vilė, Vilys, Viktorija;


poryt: Adas, Adelė, Adomas, Gudmina, Gudminas, Gudvainas, Gudvainė, Gudvilas, Gudvilė, Gudvina, Gudvinas, Ieva, Jieva.


**************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.40, leidžiasi 15.54. Dienos ilgumas – 07.14.
Šiandien – paskutinė Mėnulio delčios diena.
Saulė Ožiaragio ženkle.


**************
Protingos mintys:
„Didžiausia gyvenimo laimė – žinojimas, kad esame mylimi“ (R. Šarma).

Astrologinė prognozė gruodžio 22-ajai, ketvirtadieniui


AVINAS. Jeigu dirbate su logistika, pavėžėjimo paslaugomis, turizmu susijusį darbą ar ruošiatės į kelionę, ši diena bus įtempta. Atsipalaidavimas nelaukia ir studentų, kurie ne viską atsiskaitė.


JAUTIS. Regis, teks mokėti mokesčius, įmokas arba pulsite leisti pinigus dovanoms, gardumynams. Veikiausiai rasite laiko ir kūrybinėms repeticijoms, šventiniam projektui ar meilės pagundoms.


DVYNIAI. Darbe, politikoje gali iškilti nenumatytų kliūčių dėl konkurencijos, nepasitikėjimo, įstatymo pažeidimo ar kt. Nerimo, abejonių kels ir asmeniniai santykiai.


VĖŽYS. Būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes kolegų ir kitų žmonių mintys jau suksis apie šventes. Regis, ne kartą nusišypsoti privers romantiški pasiūlymai, flirtas.


LIŪTAS. Šiandien jūsų nuotaikos banguos. Galite gauti pramoginių pasiūlymų, kvietimų atvykti šventėms ir pan. Saugodami sveikatą arba norėdami išvengti išlaidų, pasirinkimus darysite gana skrupulingai. Stengsitės, kad ruošiamos dovanos būtų originalios.


MERGELĖ. Net dėl mažyčio aplaidumo ar melo šiandien galite pakenkti savo reputacijai. Savo ruožtu dar opiau reaguosite į aplinkinių nesąžiningumą ar pan. Kaip bebūtų, tai nesumažins jūsų žavesio tiems, kure jus myli, pasitiki.


SVARSTYKLĖS. Šiandien bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Nesulauksite rimto požiūrio į jūsų pareiškimus. Neaiškumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, nuoma.


SKORPIONAS. Šiandien, regis, neišvengsite aktualijų, susijusių su uždarbiu, turtu, meile, šventinėmis paslaugomis. Galvodami apie savo ir partnerio poreikius, nepamirškite vaikų. Pastarųjų derėtų paklausti, ko trokšta jų širdelės.


ŠAULYS. Jeigu naktis praeis be ekscesų, tai įdienojus jums seksis neblogai. Tik nieko nedarykite atsainiai, paskubomis. Vakare itin saugokitės sukčių, manipuliatorių.


OŽIARAGIS. Gali būti, kad nerimo kels jūsų sveikata arba ligonis, kuriuo rūpinatės. Stiprybės ir džiugesio teiks šmaikštumą, meilę dovanojantis asmuo, vaikai. Venkite svaigalų. Nepraraskite budrumo kelyje, ypač vakare.


VANDENIS. Šiandien būsite nusiteikę aktyviai bendrauti su kolegomis, aplinkiniais. Galite tikėtis įdomių pasiūlymų arba patys juos teikti. Gali sudominti moderni technika namams ar kt.


ŽUVYS. Šiandien teks įtemptai darbuotis, nes spaus prisiimti įsipareigojimai, terminai. Iš pat ryto imkitės rimtų darbų, jeigu jie skubūs, nes jūsų nuotaika keisis, todėl bus vis sunkiau prisiversti dirbti, užuot galvojus apie smagesnius dalykus.

Geros dienos!