Gruodžio 1-osios horoskopas: neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose

Gruodžio 1-osios horoskopas: neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose
Lietuva
Pixabay.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena.

Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 m. Nuo 1981-ųjų, kada buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis, vis dar nėra vaistų, galinčių ją išgydyti, nors mokslininkai jau sukūrė keletą preparatų, stiprinančių imuninę sistemą, kurie padeda kovoti su ŽIV (žmogaus imuniteto virusu) ir taip prailginti gyvenimą.
 
Šiuo metu ŽIV yra dviejų tipų: ŽIV-1, paplitęs Afrikoje, ir ŽIV-2 – Europoje. Vienas nuo kito truputį skiriasi tuo, kad ŽIV-2 klinikiniai požymiai nėra tokie baisūs kaip afrikietiško ŽIV. Virusas, pažeisdamas imuninę sistemą, per kelerius metus sukelia AIDS, o žmonės miršta nuo peršalimo, plaučių uždegimo, išsekimo, gripo ir kitų ligų, nes organizmas tampa joms neatsparus.
 
Gruodžio pirmoji, ketvirtadienis – 335-oji metų diena (ketvirtoji 48-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 30 dienų.
 
Savo vardadienius šiandien švenčia: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė;
 
rytoj: Aura, Aurelija, Aurė, Aurėja, Milkanta, Milkantas, Minkinta, Milkintas, Milmantas, Milmantė, Paulina, Svirgailas, Svirgailė, Svirganta, Svirgauda, Svirgaudas, Svirgaudė, Svirgeda, Svirgedas, Vėjūnas, Viviana;
 
poryt: Atalija, Audinga, Audingas, Gailintas, Ksavera, Ksaveras, Ksaverija, Linvyda, Linvydas, Linvydė.
 
**************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 15.59. Dienos ilgumas – 07.43.
Šiandien – paskutinė Mėnulio jaunaties diena.
Saulė Šaulio ženkle.
 
**************
Protingos mintys:
„Išmintis sielai – tolygu sveikata kūnui“ (F. de Larošfuko).
 
Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, ketvirtadieniui
AVINAS. Galimos nelinksmos nuotaikos, išgyvenimai, susiję su artimaisiais arba su sveikata. Situacija atrodys neaiški, kupina bauginamų šešėlių. Saugokitės avarijų ir infekcijų. Derėtų labiau pasitikėti savimi ir vengti savęs gailėti. Imkite save į rankas.
 
JAUTIS. Tikriausiai pastebėsite, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, yra nelengvai įgyvendinama. Galbūt dėl to, kad asmuo, žadėjęs paramą ar tarpininkavimą, ims išsisukinėti. Kita vertus, turėtų sektis kūrybinė veikla.
 
DVYNIAI. Regis, neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai energijos, jei matote, kad jūsų nevertina, negirdi. Tačiau jei kažko imatės, atlikite sąžiningai, nepriekaištingai.
 
VĖŽYS. Šiandien dėl kažko bus labai lengva apsigauti, susikompromituoti. Net jei labai stengsitės viską daryti tinkamai, smulkių nesklandumų pasitaikys. Svarbu objektyviai ir kartu tolerantiškai vertinti kitų žmonių poelgius, tiesas.
 
LIŪTAS. Finansinių bėdų neįveiksite, jeigu neatsakingai plauksite pasroviui arba griebsite daugiau, nei nusipelnėte. Stenkitės atiduoti ir atsiimti skolas. Išmeskite nereikalingus daiktus, jei nebegalite jų panaudoti. Saugokite savo ir kitų sveikatą.
 
MERGELĖ. Nelabai seksis tvarkyti su verslu, visuomenine ar politine veikla susijusius reikalus. Galite susidurti su priešiškumu, manipuliavimu, provokavimu. Galbūt patirsite žalą. Svarbu išlikti sąžiningiems ir nesileisti į aferas.
 
SVARSTYKLĖS. Su ūpu dirbti ir gerai jaustis jums gali sutrukdyti nemaloni informacija, nesėkmingas studijų atsiskaitymas ar interviu, nekokie medicininiai rodikliai, incidentas kelyje ar pan. Iš seno gerbėjo galite gauti naudingą patarimą.
 
SKORPIONAS. Regis, būsite viliojami finansine rizika arba malonumais, kurie nemažai kainuoja. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, augintinių.
 
ŠAULYS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita daug ką stebins. Galimos įvairios pretenzijos. Galbūt neįvyks numatytas susitikimas arba kils nemalonus ginčas, pavydo scena. Pasisaugokite traumų, ugnies, dujų, nesukelkite avarijų.
 
OŽIARAGIS. Galite išgirsti žinią, kuri atskleis tam tikras paslaptis, išsklaidys gandus. Kita vertus, netikėtas nesusipratimas gali išmušti jus iš pusiausvyros, pakirsti pasitikėjimą artimu žmogumi, jūsų santykiais. Kontroliuokite savo elgesį ir žodžius.
 
VANDENIS. Šią dieną geriausia būtų praleisti ramiai, vengiant avantiūrų ir bereikalingų išlaidų. Labai lengva nusipirkti nekokybišką prekę, patirti nuostolį. Būkite dėmesingi vaikams, saugokite juos nuo pavojingų pagundų.
 
ŽUVYS. Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti vienu ar kitu pasirinkimu, gautais pažadais. Nepervarkite dirbdami bei nekritikuokite kolegų netgi už akių. Saugokitės vagysčių, traumų, ugnies, dujų.
 
Geros dienos!