Greitos ir lengvos skyrybos

https___www.zidanavicius.lt_1
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Skyrybos – tai sunkus metas, kuomet reikia pagalbos. Ne vien psichologinės, kuri padeda sklandžiau pereiti sunkius vidinius procesus, bet ir teisinės. Teisinė pagalba pravarti labai įvairiais skyrybų atvejais – tai greitas ir lengvas būdas kaip įmanoma sklandžiau išeiti iš sudėtingų situacijų ir nenukentėti.

Skaitydami toliau sužinosite apie skyrybų advokatų teikiamą teisinę pagalbą. Tuo pačiu galėsite susipažinti su profesionaliais skyrybų advokatais, kurie pasirūpins jūsų konkrečiu atveju.

Viskas, ko reikia skyrybų metu

Be jau ir taip didelių emocinių sunkumų, kuriuos dažnam tenka patirti skyrybų metu, dar prisideda ir teisiniai. Teisinė ryšio nutraukimo pusė – tai juodas miškas į sudėtingą situaciją papuolusiems sutuoktiniams, todėl būtina patyrusių specialistų pagalba.

Rūpintis teisine reikalo puse tikrai neturėsite nei laiko, nei galimybių daryti tai patys. Patikėkite didžiąją dalį savo rūpesčių patyrusiems skyrybų advokatams – su jų pagalba galėsite lengviau atsikvėpti ir turėsite daugiau jėgų spręsti asmeninius nutraukiamos santuokos reikalus.

Santuokos nutraukimas įmanomas trim būdais (juos numato Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas):

  1. Bendru sutarimu paremtas santuokos nutraukimas;

  2. Vieno sutuoktinio prašymu paremtas nutraukimas;

  3. Santuokos nutraukimas dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės.

Skyrybų advokatai daug gali padėti besikreipiančiam tuo, kad aiškiai ir paprastai išaiškina konkrečioje situacijoje galimus ryšio nutraukimo būdus. Padeda suprasti, ką reikėtų daryti kilus nesklandumams, sudaro tikslų ir efektyvų veiksmų planą. Konsultuoja rūpimais nepilnamečių vaikų priežiūros, turto padalijimo klausimais. Tuo pačiu suteikia visas reikiamas konsultacijas kitais rūpimais, specifiniais klausimais, padedami rasti geriausias išeitis.

Patikima teisinė pagalba

Nėra situacijos be išeities, kad ir kokia sudėtinga ji atrodytų. Visada yra kokios nors teisinės galimybės, kurias padės įžvelgti ir jomis pasinaudoti specialistai. Vieni sudėtingose situacijose tikrai nesusitvarkytumėte – tam ir dirba profesionalai, kad padėtų jums net pačiais opiausiais kilusiais klausimais.

Kamuoja sunkus skyrybų procesas? Metas kreiptis į profesionalius skyrybų advokatus, kurie pasirūpins greitai ir lengvai teisiniu keliu nutraukti ryšį. Garantuojamas profesionalumas, konfidencialumas ir išeities iš situacijos radimas net sunkiausiomis sąlygomis.

Daugiau apie sklandžias skyrybas sužinosite: https://www.zidanavicius.lt/

Reklama