Greitieji kreditai: ką svarbu žinoti prieš ir po?

Greitieji kreditai: ką svarbu žinoti prieš ir po?
Lietuva
BNS / Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Greitieji kreditai – viena iš racionaliausių galimybių išspręsti iškilusias finansines problemas, nuo kurių, ypač šiais nenuspėjamais laikais, nei vienas nesame apsaugotas. Tiesa, norint, jog greita paskola sietųsi tik su teigiama patirtimi, derėtų nepagailėti savo brangaus laiko ir prisėdus prie arbatos puodelio gerai apgalvoti šį savo sprendimą. O pagalvoti apie ką tikrai bus. Pradedant tuo, kuri greita paskola internetu yra geriausias pasirinkimas ir baigiant adekvačiu naujų finansinių įsipareigojimų suvokimu.

Kurie greiti pinigai yra patys geriausi?

Įvedę į paieškos sistemą raktinius žodžius „skubus kreditas“, pamatysite daug atsakymų į savo pateiktą užklausą. Greitos paskolos internetu – finansinė paslauga, kurią siūlo ne vienas kreditorius. Neretai sutinkamas požiūris, jog reikia imti iš to, kuris duoda yra neabejotinai ydingas. Jūsų, kaip sąmoningo paskolos gavėjo, užduotis – pasirinkti tą kreditorių, kurio greitieji kreditai yra siūlomi geriausiomis sąlygomis. Į ką, norint „sumedžioti“ geriausią pasiūlymą, derėtų atkreipti dėmesį?

Kredito palūkanos ir bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN)

Prieš pasirašydami paskolos sutartį, turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik kredito palūkanų normą, bet ir bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą – sudėtingai skambantį, tačiau labai reikšmingą rodiklį, apibūdinantį visą mokestinę paskolos naštą, tenkančią klientui. BVKKMN apima ne tik palūkanas, bet ir kitus paskolos mokesčius (paskolos sudarymo, administravimo ir kitus).

Greitas kreditas be palūkanų ir kitos kreditoriaus taikomos akcijos

Pirkti vien dėl to, jog vienam ar kitam daiktui tuo metu galioja akcija, nėra pats racionaliausias sprendimas, ypač  jei tai – greitasis kreditas internetu, tiesa? Bet jei pinigų Jums šiaip ar taip reikia, kodėl nepasinaudojus tuo metu geriausiu kreditų rinkoje esančiu pasiūlymu! Smspinigai.lt greitieji kreditai telefonu ir greitieji kreditai internetu vilioja galimybe pirmąjį savo kreditą, neviršijantį 1000 ir imamą ne ilgesniam nei 12 mėn. laikotarpiui, gauti nemokamai. O tiksliau – su 0 proc. palūkanomis.

Kitos išskirtinės kreditoriaus siūlomos sąlygos

Natūralu, jog kreditoriai, norėdami praplėsti savo klientų ratą, stengiasi pasiūlyti, lyginant su konkurentais, išskirtines paskolos sąlygas. Jei šios Jums atrodo asmeniškai priimtinos, kodėl nepasinaudojus prieinamu pasiūlymu!

Kredito „atostogos“ – tai galimybė, leidžianti tam tikrą laikotarpį nemokėti paskolos įmokų, nepatiriant jokios finansinės žalos. Ši galimybė (kuria, žinoma, naudotis nebūtina) gali tapti naudinga tais atvejais, kai susiduriama su finansinėmis problemomis. Jų numatyti negalima, tačiau užbėgti joms už akių – protingas sprendimas!

Kaip elgtis, kai greitasis kreditas – jau tavo kišenėje?

Natūralu, jog žmonės, pasirašę paskolos sutartį ir sulaukę pavedimo iš kreditoriaus, skuba pinigus panaudoti pagal paskirtį. Ta yra išleidžia juos tam, dėl ko ir buvo imtas greitasis kreditas: kažką įsigyja, grąžina skolas, išvyksta į kelionę ir panašiai.

Tiesa, būtina prisiminti, jog netrukus išauš diena, kada teks mokėti pirmą įmoką. Ir tai tęsis tol, kol nebus grąžintas visas kreditas. Reikia įsisąmoninti (geriausia tai padaryti dar prieš pasirašant paskolos sutartį), jog nuo šiol jūsų asmeninis ar, gyvenant ne vienam, šeimos biudžetas sumažės suma, kuri yra lygi paskolos įmokos sumai. Dažnas, norėdamas tinkamai vykdyti finansinius įsipareigojimus, priima sprendimą gyventi „susispaudus“, tai yra atsisakyti kažko, kas nėra būtina.

Kitas ir sutikite, jog  kur kas patrauklesnis sprendimas – ieškoti būdų, kaip padidinti gaunamas pajamas. Džiuginančios istorijos patvirtina, jog greitas kreditas visą parą gali tapti ne tik vienkartiniu sprendimu „lopant“ finansines „skyles“, bet ir motyvacija uždirbti daugiau.

Tiesa, jei situacija susiklosto ne taip palankiai ir kyla problemų dėl įmokų mokėjimų, žinokite, jog svarbiausia – ne tyliai sėdėti ir laukti, kol skola „kapsės“, o kreiptis tiesiogiai į kreditorių. Kredito įmonės yra suinteresuotos ieškoti kompromiso, priimtino abiems pusėms. 

 

Reklama