Gražiojo Gario istorija arba Garis ieško namų

Gražiojo Gario istorija arba Garis ieško namų
Kaunas
Irisfoto.lt
Mindaugas Jon. Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Gario mama buvo miesto valkatėlė, kuri kaip ir dauguma Lietuvos benamių kačių, keletą kartų per metus atsivesdavo visą pulką palikuonių, o šie savo ruožtu buvo priversti žaisti likimo žaidimą – išgyvens ar ne.

 

Vienas iš tokių išgyvenusių buvo Garis, kuris nusibadavęs ir sergantis pats atpėdino pasiprašyti pagalbos pas žmones į namus. Žmonės pasitaikė rūpestingi, nuvežė Garį į kliniką, išgydė ir norėjo sau pasilikti, tačiau apšilęs letenas, tas pradėjo skriausti šeimininkų jau anksčiau priglaustą katytę. Todėl neklaužada Garis atsirado Klaipėdos Nuaro prieglaudoje.

Katinas buvo iš karto iškastruotas, atliktos būtinos veterinarinės procedūros. Garis dabar dienas leidžia tarp šimto priegaudos runcių, kurie kaip ir jis, tikisi surasti savo rojaus kampelį gerų šeimininkų namuose.

Beglobio duonos paragavęs Garis suprato, kad ir prieglaudoje skriausti kitų nevalia. Nors globos namuose jis gyveno dar su 6 katinais viename kambaryje, išdaigų krėsti nebenorėjo, elgėsi labai pavyzdingai ir kultūringai, o vos pradarius kambario duris, pats pirmas bėgdavo myluotis, glaustytis ir visaip kaip reklamuotis, kad tik būtų pastebėtas ir gyventų ne katinų būrio Gariko gyvenimą, o taptų Garfildo istorijos herojumi.

Taip, Garikas, kuris be proto mielas žmogui, laukia naujų namų ir tikisi, kad likimas jam paruošė daugiau nei niekuo iš kitų neišsiskiriančio runciuko gyvenimą prieglaudoje. Garis kastruotas, čipuotas, skiepytas, apie 2-4 metų. Šiuo metu katinas yra Kauno Nuare. Jei jis jums patiko, kviečiam atvykti Šv. Gertrūdos g. 46 Kaunas arba paskambinti tel 837322333.