Gražinai Pamparienei – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos garbės ženklas

img_5110
Joniškis
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Joniškio rajono savivaldybės inf.

Gruodžio 8 d., minint Edukacinės komisijos 250-ąsias metines, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje įteikti ministerijos garbės ženklai.

Garbės ženklu apdovanota Gražina Pamparienė, buvusi Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ muzikos mokytoja metodininkė, – už atsidavimą pedagogo profesijai, už savitą ir reikšmingą indėlį ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų menines galias, už etninę kultūrą ir bendražmogiškas vertybes puoselėjančią prasmingą veiklą ir jos sklaidą nacionaliniu mastu.

Joniškio rajono savivaldybės vicemerė Vaida Aleknavičienė pasveikino G. Pamparienę ir padėkojo už muzikinę veiklą, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymą, Joniškio krašto etninės kultūros puoselėjimą ir sklaidą.

Garbės ženklas yra ministerijos aukščiausias apdovanojimas, skiriamas švietimui ir mokslui ypač nusipelniusiems asmenims pagerbti. Apdovanojimas įsteigtas 2007 m. Pirmasis ministerijos garbės ženklas buvo įteiktas daktarei Meilei Lukšienei.

Renginio metu apžvelgti Lietuvos švietimo istorijos etapai nuo Edukacinės komisijos įsteigimo iki šių dienų, diskutuota apie švietimo prieinamumą, pasiekimus bei ateities viziją.