Gražiausios Kalėdų mugės Europoje

Gražiausios Kalėdų mugės Europoje
Pasaulis
Fxquadro nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Savaitraštis „Etaplius“

Po dvejų metų ribojimų šiemet turistai nekantrauja linksmai atšvęsti žiemos šventes. Tik kur nuvykti, kad pasijustų tikroji Kalėdų nuotaika? Štai 10 miestų Europoje, kur jūsų lauks geriausios Kalėdų mugės.

1. Bazelis, Šveicarija. Miestas jau seniai pelnęs vieno gražiausių ir didžiausių Europos Kalėdų miestelių savininko vardą. Bazelio Kalėdų turgus yra vienas populiariausių pastarąjį dešimtmetį.

2. Budapeštas, Vengrija. Ši sostinė pripažinta viena populiariausių 2022 m. krypčių, kuri turi, ką pasiūlyti turistams. Apie 120 amatininkų, kulinarijos specialistų ir Kalėdų giesmininkų susirinks priešais Šv. Stepono baziliką.

3. Mecas, Prancūzija. Manoma, kad šiame mieste yra gražiausias Kalėdų turgus Prancūzijoje, kuris siūlo unikalią patirtį su daugybe renginių visame mieste.

4. Briuselis, Belgija. Ši sostinė jau daugelį metų yra viena lankomiausių vietų Europoje. Čia laukia didingi garso ir šviesos pasirodymai Didžiuosiuose rūmuose, graži Kalėdų eglė, čiuožyklos, įvairus kalėdinis turgus.

5. Viena, Austrija. Lapkričio viduryje miestas virsta stebuklingu kalėdiniu turgumi ir atrodo kaip putojanti pasakų šalis.

6. Govonė ir Asti, Italija. Ši vieta siekia tapti didžiausia Kalėdų muge Europoje, kur būtų daugiau nei 130 darbo vietų amatininkams ir maisto bei vyno gamintojams iš visos šalies.

7. Praha, Čekija. Šiemet Kalėdų šventimas Prahoje prasidės lapkričio 26 d., o baigsis 2023 m. sausio 6 d. Šventinė Kalėdų eglė Prahoje papuošta tradiciniais čekiškais pūstais stiklo rutuliais.

8. Krajova, Rumunija. Turėdama daugiau nei milijoną LED šviestuvų, Krajova tapo geriausia Kalėdų lempučių vieta Rumunijoje ir turi vieną geriausių Kalėdų turgų Europoje.

9. Leipcigas, Vokietija. Leipcigo kalėdinis turgus yra vienas seniausių Europoje, o jo istoriniame centre yra daugiau nei 250 mirgančių prekystalių, todėl tai taip pat yra vienas didžiausių kalėdinių turgų Vokietijoje.

10. Zagrebas, Kroatija. Tai puiki vieta linksmoms ir nuotykių kupinoms Kalėdoms 2022 m. Miestas jau trejus metus iš eilės pripažįstamas kaip turintis geriausią kalėdinį turgų Europoje.

Parengta pagal Unian.net