Graži draugystės ir padėkų šventė Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje

Visaginas
Visagino savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Visagino savivaldybė

Įgyvendinant iniciatyvos „Draugystė šildo“ veiklas, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos aktų salėje įvyko projekto baigiamasis renginys, kuriame dalyvavo Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduoja Julija Svidėnienė, Savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kotovienė, švietimo įstaigų mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai.

Nuo rugsėjo mėnesio Visagino švietimo įstaigose vykusi graži ir prasminga draugystės akcija į savo veiklas įtraukė 4 miesto mokyklas (Visagino „Verdenės“ gimnazija, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija, Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla, Visagino „Draugystės“ progimnazija), 47 mokytojus ir net per 800 mokinių bei 100 tėvelių. Iniciatyvos metu įgyvendinta virš 120 įvairių prasmingų veiklų: tai klasės valandėlės, diskusijos, pokalbiai, konkursai, parodos, žaidimai, edukaciniai užsiėmimai. Mokiniai, kartu su mokytojais ir tėveliais ne tik kūrė draugystės, svajonių, gražaus elgesio taisykles, susitarimus, bet ir mokėsi sakyti draugams komplimentus, piešė draugų portretus, žaidė, šoko lietuvių liaudies šokius, o svarbiausia – mokėsi būti dar geresniais draugais.

Į prasmingą popietę gausiai susirinkus svečiams, Visagino savivaldybės ir administracijos atstovus, miesto mokyklų vadovus, socialinius pedagogus, mokytojus, tėvus, globėjus, iniciatyvos sumanytojus ir organizatorius sveikinęs Visagino savivaldybės meras E. Galaguz džiaugėsi dalyvių gausa ir aktyvumu, kūrybiškumu bei siekiu ugdyti ir puoselėti ne tik savyje, bet ir šalia esančiame pakantumą, supratingumą, pagarbą, meilę ir draugiškumą.

Visagino savivaldybės meras E. Galaguz ir Savivaldybės administracijos direktorius V. A. Bukauskas apdovanojo aktyviausius iniciatyvos „Draugystė šildo“ dalyvius. Juk sakoma, kad nedidelės dovanėlės stiprina draugystę ir šildo tarpusavio santykius. Iniciatyva baigėsi, tačiau draugystė tęsiasi, nes „tai – reikalingiausias gyvenime dalykas. Niekas nenorėtų gyventi be draugų, nors ir turėtų visas gėrybes“ (Aristotelis).

Nuoširdžiai dėkojame prie prasmingos iniciatyvos įgyvendinimo prisidėjusiems rėmėjams: Lietuvos Respublikos Seimo nariui Algimantui Dumbravai, Visagino savivaldybės merui Erlandui Galaguz, Visagino savivaldybės administracijos direktoriui, Visagino švietimo įstaigoms bei visiems dalyvavusiems šioje projektinėje veikloje.

Iniciatyvos rėmėjai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Visagino savivaldybės administracijos atstovai, asociacija-šokių kolektyvas „Visagino Gervė“ (vadovas Sergejus Kotovas).

Iniciatyvos organizatoriai: Visagino savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kotovienė.

Partneriai: Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Dronišinec, Visagino švietimo pagalbos tarnyba.