"Go, Utena, go!"

Utena
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Į rugsėjo 5–7 dienomis 758-erių metų gimtadienį švenčiančios Utenos renginius gražiai įsiliejo ir bėgimo "Go, Utena, go!" dalyviai. Iš 30-ies miestų susirinkę bėgimo entuziastai varžėsi 3 km ir 7 km distancijose, kiti linksmai dalyvavo 500 metrų bėgime.

Daugiau nei tris šimtus bėgimo "Go, Utena, go!" dalyvių pasveikino ir greitų kojų visiems palinkėjo Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas. V. Šeršniovas į startą stojusių bėgikų paprašė iš rankų pirštų sulenkti Utenos, Laimės miesto, simbolį L raidę ir, iškėlus rankas aukštyn, taip pasveikinti Uteną su jos gimtadieniu. Mero pavaduotojas bėgo dvi distancijas – 7 km ir 3 km, pastarajame bėgime su juo kartu bėgo ir jo motina Irina Šeršniova. Bėgime startavo ir daugiau tos pačios šeimos narių ar sutuoktinių.

7 km bėgimo trasą išbandė ir du garbaus amžiaus bėgikai – 81 metų Rimtautas Martusevičius ir 78 metų Jonas Vilčinskas.

Visiems bėgimo dalyviams, įveikusiems trasą, įteikti atminimo medaliai. Renginį organizavo VšĮ „Maratomanija", Utenos rajono savivaldybė ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija, renginio ambasadorius – Lietuvos 2019 metų 100 km bėgimo distancijos čempionas Evaldas Nauseda.

Daugiau nuotraukų >>>