Gižų kaimo bendruomenė paminėjo 20-mečio sukaktį

394828645_921746856128513_7509257070463918860_n
Vilkaviškis
Kęsto Inkratos nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Vilkaviškio rajono savivaldybė

Penktadienį Gižų bendruomenės nariai ir svečiai rinkosi į kultūros namus, kur jaukioje aplinkoje ir prasmingoje bendrystėje buvo paminėta Gižų kaimo bendruomenės 20-mečio sukaktis.

Šventės metu buvo prisiminta Gižų kaimo bendruomenės istorija, įgyvendinti reikšmingi darbai, pasidžiaugta bendruomenės narių bendradarbiavimu.

Šventėje dalyvavęs Savivaldybės meras Algirdas Neiberka įteikė mero padėką Gižų kaimo bendruomenei ir jos pirmininkei Virginijai Svirupskienei už nuoširdų bendradarbiavimą, aktyvumą prisidedant prie bendruomeninės veiklos stiprinimo ir įgyvendinamas prasmingas iniciatyvas.

„Stiprios bendruomenės kuria ir stiprų Vilkaviškio rajoną. Jūsų idėjos ir darbai leidžia gimtajam kraštui ir čia gyvenantiems žmonėms tobulėti. Linkiu nestokoti energijos, gražių minčių ir tarpusavio supratimo“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Gižų kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Svirupskienė nuoširdžiai padėkojo kiekvienam bendruomenės nariui prisidedančiam prie bendruomeninės veiklos stiprinimo.

Šventinis renginys Gižų kultūros namuose prasidėjo pozityvia diskusija apie bendruomeniškumą kartu su Lidija Laurinčiukiene, po kurios bendruomenės nariai jaukų vakarą praleido bendraudami ir klausydami saksofono muzikos.