„GivingTuesday“ – proga išgelbėti nuskriaustus keturkojus

„GivingTuesday“ – proga išgelbėti nuskriaustus keturkojus
Šiauliai
Šiaulių Letenėlė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Jau kelerius metus „Šiaulių letenėlė" kartu su viso pasaulio GERUMU laukia „GivingTuesday" – dienos, kuomet kiekvienas galime pasimatuoti „gerumo rūbą“, kuris mus puoš visuomet, lyg per didžiausias šventes ir niekuomet nenusidėvės. Per šį išskirtinį dosnumu apipintą gruodžio 1 d. antradienį svajas pabūti geresniu galime paversti realybe.

Badaujančius pamaitinti, vargstančius sušelpti, prirakintus išlaisvinti...Tokia ir mūsų, „Šiaulių letenėlės“, projekto „UŽ RYTOJŲ BE GRANDINIŲ!" siekiamybė – ne tik savo globotiniams suteikti kuo geresnes sąlygas, bet ir atkreipti dėmesį į beglobius, kurie vargsta prie grandinių, be pastogių, be maisto, vandens, dėmesio... Norime būti pavyzdžiu, kad iškelta galva galėtume sau pasakyti – darome viską, kad tik jiems būtų geriau.

Svajonės pildosi, jei to sieki.

Mūsų svajonė turėti erdvius voljerus jau baigia išsipildyti! Tai JŪSŲ, mus remiančių ir palaikančių dėka. Liko tiek nebedaug... Tegul dosnumas iš rankų į rankas dovanoja jiems geresnį rytojų!

Kviečiame tą „GIVING TUESDAY“ prisidėti prie mūsų šuniukų ateities! Aukok.lt „Šiaulių letenėlės“ projektas surinko jau 13 000 eurų! Ačiū labai, kad tikite mumis! Reikalinga suma 14 500 eurų. Tik tada projektas bus sustabdytas ir įgyvendintas.

Išleista statyboms jau 20 588,44 eur, ir tai dar ne pabaiga...

Tačiau didžiuojamės, kad turėsime ilgaamžius voljerus, kuriuose mūsų globojamiems šuneliams bus gera gyventi!

https://www.aukok.lt/projektai/Uz-rytoju-be-grandiniu

AČIŪ dar kartą!