Sportas2018 m. Balandžio 12 d. 09:39

„Gintros-Universiteto“ futbolininkės A lygoje šventė užtikrintą pergalę

fkgintra.lt nuotr.

34287

Trečiadienį Šiauliuose į kovą antrajame Lietuvos moterų futbolo A lygos ture stojo dvi vietos komandos – čempionės Šiaulių “Gintra-Universitetas” bei Šiaulių “SG-FA” vienuolikė.

Saulės miesto derbyje didelės intrigos nebuvo, bet jaunosios “SG-FA” auklėtinės patyrusioms varžovėms pergalės lengvai atiduoti neketino. “Gintra-Universitetas” garbingai kovojusias Tatjanos Veržbickojos vadovaujamas auklėtines įveikė rezultatu 5:0 (2:0).

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: A.Filenko, A.Mikutaitė, M.Čubrilo, P.Sarkanaitė ir V.Neverdauskaitė po 1.

Pirmąjį įvartį etatinėms lygos čempionėms pavyko pelnyti sužaidus trečdalį kėlinio – 16 -ąją minutę pasižymėjo Anastasija Filenko – 1:0. Dar vieną įvartį iki pertraukos pavyko pridėti Algimantei Mikutaitei, kuri “uždarė” puikų Lolitos Žižytės perdavimą – 2:0.

Antrajame kėlinyje “SG-FA” neatleido gynybos pančių ir toliau stengėsi griauti “Gintros-Universiteto” futbolininkių kuriamus išpuolius. Vis dėlto Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių padiktuoto tempo varžovėms atlaikyti nepavyko. Po kartą pasižymėjo Marija Čubrilo, Paulina Sarkanaitė ir Vestina Neverdauskaitė, o finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo “gintriečių” pergalę – 5:0.

Trečiajame A lygos ture “Gintra-Universitetas” susitiks su Vilniaus “MFA-Žalgirio” ekipa. Rungtynės 13 val. vyks Vilniuje.