Sportas2023 m. Rugsėjo 6 d. 20:44

Gintra žengė į UEFA Čempionių lygos atrankos turnyro finalą

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.LT

277337

Trečiadienį Šiauliuose startavo UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras. Pusfinalio akistatoje Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintra“ sutiko Velso čempionato nugalėtojas „Cardiff City FC“ ir įveikė varžoves rezultatu 2:0 (1:0) bei žengė į atrankos finalą.

Pirmoje UEFA Čempionių lygos atrankos pusfinalio 8 grupės poroje pergalę prieš Airijos čempiones „Shelbourne FC“ rezultatu 2:0 šventė ir šeštadienį dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą kovos Škotijos grandė „Glasgow City“.

Lemiama „Gintros“ ir „Glasgow City“ dvikova dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą vyks Šiaulių miesto centriniame stadione, rugsėjo 9 dieną 18:00 val.

Sudėtis: A. Schroeder, A. Mikutaitė (C), N. Oronoz, A. Sunday, K. O’Brien, R. Diodati, M. Galkina, E. Šupelytė, S. Kashima (65′ min. A. Pauletto) , J. Sunday (90′ min. L. Kubiliūtė), J. Bassey (90′ min. T. Romanovskaja).

Įvarčiai:

„Gintra“: J. Bassey (20′, 48 min.) – 2.

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkės. Juliet Sunday ir Seina Kashima draskė varžovių gynybą kraštuose, o realiausią progą pasižymėti turėjo Ruby Diodati. Saugės tolimas smūgis atsimušė į virpstą ir nuo varžovių vartininkės nuskriejo į kampinį.

Gintrietės netruko išsiveržti į priekį. 11 metrų baudinį uždirbo Seina Kashima, o jį 20-ąją minutę realizavo Juliet Bassey – 1:0.

23-ąją minutę prie velsiečių vartų kilo dar vienas gaisras. Po standartinės padėties, kurioje pirmos į kamuolį sužaidė gintrietės, o jos atsimušė į skersinį, bet tinklo nepasiekė.

Antroje dalyje reikšmingų momentų komandoms sukurti nebepavyko ir į pertrauką futbolininkės patraukė „Gintrai“ pirmaujant 1:0.

Po pertraukos geltonai juodos iniciatyvos nepaleido ir jau 49-ąją minutę padvigubino skirtumą – 2:0. Dubliu pasižymėjo Juliet Bassey.