“Gintra-Universitetas” Vilniuje pademonstravo puolimo jėgą

“Gintra-Universitetas” Vilniuje pademonstravo puolimo jėgą
Vilnius
Budintis Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų A lygos čempionato ketvirtajame ture iškovojo Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda. Lietuvos čempionės Vilniuje 8:0 (4:0) nepaliko vilčių vietos MFA “Žalgirio” futbolininkėms.

Šiaulietėms tai buvo trečioji pergalės iš eilės, tuo tarpu vienomis rungtynėms daugiau žaidusios “Žalgirio” žaidėjos savo kraityje turi 6 taškus.

“Gintrai-Universitetui” įvarčius pelnė: Z. Coleman – 5, L. Gudčenko – 3.

Po rungtynių vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičiaus gyrė žaidėjas už nusiteikimą ir komandinį, nesavanaudišką žaidimą.

“Nors šiandien įvarčius pelnė tik dvi žaidėjos, prie jų prisidėjo visa komanda. Būna situacijų kai žaidėja individualiais sugebėjimais susikuria progą ir ją realizuoja, tačiau šiandien visi įvarčiai į varžovių vartus krito po kombinacinių atakų. Būtent dėl to esu patenkintas labiausiai. Šiandien noriu pagirti Simoną Veličkaitę, Pauliną Potapovą, Samantą Karasiovaitę, Vestiną Neverdauskaitę ir kitas žaidėjas, kurios įvarčių nepelnė, bet ne tik sėkmingai tvarkėsi su savo tiesioginėmis pareigomis, bet ir kūrė komandos draugėms progas. Buvo momentų kai tiek S. Veličkaitė, tiek P. Potapova galėjo pačios smūgiuoti į vartus ir pelnyti įvartį, tačiau buvo pasirenkamas logiškas, nesavanaudiškas sprendimas atiduoti perdavimą komandos draugei, kuriai belikdavo paridenti kamuolį į vartus. Apibendrinus, esu patenkintas auklėtinių nusiteikimu rungtynėms ir tuo, jog reikalus pavyko išspręsti jau pirmajame kėlinyje, todėl antroje dalyje įtampos nebesijautė ir visos rungtyniavo pakiliai”, – dėstė R. Viktoravičius.

Kitas Lietuvos moterų A lygos rungtynes “Gintra-Universitetas” žais jau šį antradienį, gegužės 9 dieną. Gytarių dirbtinės dangos stadione “Gintra-Universitetas” susitiks su Šiaulių SG-FA komanda. Rungtynių pradžia – 19:30 val. Įėjimas nemokamas, todėl kviečiame visus atvykti į stadioną ir palaikyti komandą.

"Gintros-Universiteto" informacija

Redakcija rekomenduoja