“Gintra-Universitetas” dar kartą įveikdamas “Kauno Žalgirį” tapo sunkiai pavejamu

A.Kazlausko nuotr.

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

39262

Po pralaimėjimo Baltijos lygos varžybose Šiaulių “Gintra-Universitetas” į pergalių kelią sugrįžo Lietuvos moterų A lygos čempionate.

Rimanto Viktoravičiaus kariauna antro rato 7 -ojo turo rungtynėse namuose 5:1 (2:0) pranoko turnyrinės lentelės kaimynę Kauno “Kauno Žalgirio” vienuolikę ir dar labiau padidino atotrūkį.

Dabar komandas jau skiria 9 taškai, tiesa, kaunietės yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: J.Čubrilo (32′, 51′ (iš 11 m.), 86′ min.) – 3, P.Sarkanaitė (3′ min.) ir S.Veličkaitė (83′ min.) po 1.

“Kauno Žalgiris”: M.Liužinaitė (53′ min. iš 11 m. baudinio) – 1.

Sudėtis: G.Kaselytė, A.Mikutaitė, S.Karasiovaitė, V.Venerdauskaitė, P.Sarkanaitė (52′ min. L.Žižytė), D.Gailevičiūtė, S.Veličkaitė, M.Čubrilo, A.Filenko, P.Potapova, J.Čubrilo.

Lietuvos čempionės pranašumą šiose rungtynėse įgijo labai greitai – jau 3-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Paulina Sarkanaitė – 1:0. Iki pertraukos persvarą padvigubino Jelena Čubrilo – 2:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo dvejais iš eilės vienuolikos metrų baudiniais į skirtingus vartus. Pirmąjį realizavo “Gintros-Universiteto” puolėja J.Čubrilo, o jau po kelių minučių nuo 11 metų atžymos tiksliai smūgiavo “Kauno Žalgirio” senbuvė Milda Liužinaitė – 3:1. Savo pranašumą šiaulietės įtvirtino besibaigiant rungtynėms – 83 -ąją minutę ketvirtą įvartį į viešnių vartus pasiuntė Simona Veličkaitė, o 86 -ąją gražią kombinaciją su Paulina Potapova užbaigė “hat trickų” pasižymėjusi J.Čubrilo – 5:1.

Birželio 2-ą dieną, šeštadienį, “Gintra-Universitetas” priims dar vieną iššūkį Baltijos lygoje. Į Šiaulius atvyks Estijos čempionė Pernu “Parnu JK” komanda. Susitikimas Šiaulių m. sav. stadione prasidės 16 val. Įėjimas nemokamas – palaikymas būtinas!