Gintaro Ignatavičiaus knygos „(Ne)tobulo herojaus legenda“ pristatymas

ignatavicius poster SAVB (Large)
Šiauliai
Tomas Pauliuščenka Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ŠAVB

Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Didžiojoje skaitykloje (III a.) vyks Gintaro Ignatavičiaus knygos „(Ne)tobulo herojaus legenda“ pristatymas ir asmeninių istorijų dirbtuvės.

„Jau aštuonerius metus tyrinėju parduodančio pasakojimo DNR. To rezultatas – pirmoji autorinė knyga „(Ne)tobulo herojaus legenda“. Pasakojančia širdimi kviečiu Tave į knygos pristatymą Tavo mieste“, – ragina atvykti į renginį knygos autorius Gintaras Ignatavičius.

Renginyje išgirsite įkvepiančių autoriaus istorijų, pasiklausysite gyvai atliekamos muzikos, asmeninių istorijų dirbtuvėse patirsite asmeninių istorijų pasakojimo džiaugsmą bei įkvėpsite save atrakinti savąją legendą.

Taip pat bus galimybė įsigyti knygą su autoriaus dedikacija.


Plačiau apie knygą:

Kai tik pamačiau šį asmeninių istorijų gidą, iš karto nusprendžiau jį įsigyti. Labai praktiška priemonė savo istorijoms kurti ir užrašyti. Trumpi patarimai ir pavyzdžiai padeda tobulėti kuriant parduodančias istorijas. Aušra Grybauskienė, „Talentor Lietuva“ vadovaujanti partnerė.

Kas mes būtume be savo istorijos? Faktų ir įvykių rinkiniai. Pasakodami savo istoriją, mes kuriame prasmę ir atsakome į egzistencinį klausimą: dėl ko visa tai? (Ne)tobulo herojaus legenda – tai gidas prasmės kūrimo kelionėje. Andrius Jarašiūnas, psichologinių mokymų treneris.

Neapsirikit, šie kieti viršeliai – ne jaukiam puslapių vartymui prie židinio. Knygos autorius kviečia gerai panagrinėti gyvenimo įvykius ir pagaliau visa tai surašyti, pasitelkus jo sugalvotą sumanią techniką. Kad taip intriguotumėt, išgrynintumėt savo asmenines istorijas ir išdrįstumėt jomis pasidalyti su kitais. Mums taip trūksta legendų, gal laikas jūsiškei? Laura Dabulytė, komunikacijos ekspertė.

Apie autorių:

Gintaras Ignatavičius (g. 1978), storyselling’o pradininkas Lietuvoje, parduodančių istorijų klubo „StorysellingLAB“ įkūrėjas, konferencijos „Return on Stories“ sumanytojas ir organizatorius. Kaip teigia pats autorius, tai knyga, kuri pati pasibeldė į jo gyvenimą. Ji yra sukurta tam, kad (pa)drąsintų, įkvėptų ir mokytų žmones tapti savo pačių gyvenimo istorijų herojais.

Iki susitikimo istorijose!

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijose.