Ginkūnuose įžiebta Kalėdų žaliaskarė ir  atidaryta eglučių alėja

Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių rajono savivaldybės inf.

Snieguotas ir baltas gruodžio 13-osios vakaras kvieste kvietė į Ginkūnų centrą, kuriame sužibo Kalėdų žaliaskarė ir eglučių alėja. Eglutės įžiebimas buvo palydėtas Ginkūnų kultūros centro suorganizuotu Kalėdų senelio pasirodymu, kurio labai laukė vietos mažieji gyventojai. Karštos kakavos puodelis malonino susirinkusiųjų gomurį bei šildė rankas, o dalinami saldainiai dovanojo mažas džiaugsmo akimirkas vaikams.

Susibūrimo metu sklandė švenčių laukimo dvasia ir Kalėdinė nuotaika. Visiems susirinkusiems gražaus švenčių laukimo linkėjo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Algis Mačiulis ir seniūnė Vilija Kvasienė. 

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie Kalėdinės magijos sukūrimo : už dovanotą žaliaskarę – Birutei Gavrilovienei, už idėjas ir pagalbą jas realizuojant – Neldai Šutaitei ir jos pagalbininkei Natalijai, už sunkų darbą žiemos gniaužtuose – seniūnijos darbininkams Jonui, Sauliui, Tatjanai ir Vidmantai ir už linksmą Kalėdų senį ir saldžią kakava- Ginkūnų kultūros centrui ir jos vadovei Genovaitei Doftartaitei.