Gimnazija ir universitetas aptarė bendradarbiavimo galimybes

418896069_679100171076105_1515140682945107906_n
Šakiai
Šakių rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šakių rajono savivaldybė

Šakių „Žiburio“ gimnazijoje lankėsi ir su rajono vadovais bei mokyklos bendruomene susitiko Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Juozas Augutis, studijų prorektorė Simona Pilkienė ir VDU ŽŪA vicekanclerė Aušra Blinstrubienė.

Susitikimo tikslas buvo pristatyti mokyklai universiteto pagrindines vertybes, vizijas ir siekius bei aptarti bendradarbiavimo galimybes suteikiant Šakių „Žiburio“ gimnazijai VDU universiteto statusą. 
Kaip pabrėžė svečiai iš VDU, nusprendus bendradarbiauti prasideda gilesni procesai, mokymosi krypčių aptarimai, ieškomi bendri siekiai, stebima, kuriuos mokymo procesus būtų galima stiprinti bendradarbiaujant. Tik suradus bendrus sprendimus aptariama, kuo prie viso to gali prisidėti universitetas. Nėra jokių išankstinių nusistatymų, visi sprendimai priimami kartu su mokyklos kolektyvu, nes visų bendras tikslas yra stengtis pakelti mokymo ir mokymosi kokybę ir prie to prisidėti.
Gimnazijos vadovas pasidžiaugė gimnazijos kolektyvu, labai gerai išmanančiu savo ugdomuosius dalykus, su kuriais yra pasiruošęs padiskutuoti, ko mokyklai reikia, nes tikrai nori tobulėti ir augti kaip ugdymo įstaiga, tad yra nusiteikęs maksimaliai išnaudoti šios galimybės siūlomas naudas, keliant savo vadovaujamos ugdymo įstaigos kartelę ir pateisinant mokyklos bendruomenės lūkesčius.
Šis susitikimas buvo pradžia, nuo kurios tik prasidės pagrindinės diskusijos, kurios, tikimės, padės rasti sprendimą, naudingą abiem pusėms, pasiekiant bendrų tikslų, nes šiuo metu visos galimybės tam yra.