Gidas, kaip suplanuoti tobulą savaitgalio kelionę

Gidas, kaip suplanuoti tobulą savaitgalio kelionę
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Svajojate apie greitą pabėgimą, kad galėtumėte pasikrauti jėgų? Savaitgalio kelionė gali būti puikus sprendimas mini atostogoms, kurioms nereikia daug laisvo laiko ar didelio biudžeto. Pateikiame pagrindinį vadovą, kaip susiplanuoti įsimintiną savaitgalio kelionę, kuri būtų įsimintina ir nekeltų streso.

1. Apibrėžkite savo svajonių savaitgalį

Pradėkite klausdami savęs, kokio poilsio trokštate. Ar norite atsipalaiduoti paplūdimyje, pažinti naują miestą, atkurti ryšį su gamta, o gal pasimėgauti kulinariniu nuotykiu? Apibrėžti, kokios patirties norite, yra pirmas žingsnis siekiant susiaurinti pasirinktos kelionės krypties pasirinkimą.

2. Išmintingai pasirinkite kelionės tikslą

Kai laikas yra labai svarbus, svarbiausia pasirinkti kelionės tikslą, esantį per priimtiną atstumą. Ieškokite vietų, iki kurių galima nuvažiuoti per tris-keturias valandas arba nuskristi per trumpą skrydį. Taip užtikrinsite, kad daugiau laiko praleisite mėgaudamiesi kelionės tikslu ir mažiau laiko keliaudami.

3. Laikas yra svarbiausia

Norėdami maksimaliai išnaudoti savaitgalį, apsvarstykite galimybę penktadienį pasiimti pusę laisvos dienos arba grįžti pirmadienio rytą. Tai gali suteikti jums šiek tiek daugiau laiko ir galbūt padėti išvengti piko metu vykstančių kelionių, todėl jūsų kelionė bus sklandesnė.

4. Anksti užsisakykite nakvynę

Savaitgalio išvykoms dažnai geriausia nakvynę užsisakyti iš anksto, nes paskutinės minutės pasiūlymai gali būti reti, ypač populiariose vietose. Ieškokite nakvynės vietų, kurios atitiktų jūsų kelionės tikslą - jaukaus nakvynės ir nakvynės kambario romantiškam poilsiui, viešbučio miesto centre, jei norite tyrinėti miestą, arba nuomojamo viešbučio netoli gamtos takų, jei norite patirti nuotykių gamtoje.

5. Lankstus planas

Nors ir viliojančiai norisi dienas prigrūsti veiklos, nepamirškite, kad tikslas - atsipalaiduoti ir mėgautis. Išsirinkite vieną ar dvi lankytinas vietas ar privalomas veiklas ir palikite vietos spontaniškumui. Pernelyg daug planuodami, galite patirti, kad kelionė bus labiau skubanti nei atstatanti jėgas.

6. Sumaniai susipakuokite daiktus

Savaitgalio kelionei neturėtų prireikti daugiau nei rankinio bagažo. Susipakuokite universalius drabužius ir būtiniausius daiktus. Nepamirškite pasitikrinti orų prognozės, kad nebūtumėte užklupti netikėtai.

7. Sudarykite valgymo planus

Jei vykstate į vietą, kuri garsėja maistu, arba jei yra populiarus restoranas, kurį norite išbandyti, iš anksto rezervuokite vietas. Jei norite praleisti ramesnį savaitgalį, nustatykite kelias gerai įvertintas vietas, tačiau kai kuriuos patiekalus palikite atvirus atradimams.

8. Atjunkite telefoną, kad vėl užmegztumėte ryšį su savimi

Apsvarstykite galimybę savaitgalį atsijungti. Atsiakymas tikrinti telefoną gali būti neįtikėtinai naudingas ir leis jums trumpų atostogų metu visiškai pabūti su savimi.

9. Suplanuokite grįžimą

Pasirūpinkite, kad grįžimas namo būtų toks pat ramus kaip ir išvykimas. Prieš išvykdami susitvarkykite, galbūt pasirūpinkite, kad šaldytuve būtų maisto grįžimui, ir neplanuokite jokių sudėtingų užduočių grįžimui.

10. Mėgaukitės kiekviena akimirka

Galiausiai nepamirškite, kad savaitgalio kelionės tikslas - atitrūkti nuo rutinos, pasimėgauti kraštovaizdžio pasikeitimu ir susikurti neišdildomų prisiminimų. Nesvarbu, ar keliaujate vienas, su partneriu, ar su grupe, branginkite šią patirtį.

Laikydamiesi šių patarimų, būsite pakeliui į tobulą savaitgalio išvyką. Vos šiek tiek planavimo gali padėti užtikrinti sklandų ir malonų pabėgimą, po kurio būsite žvalūs ateinančiai savaitei.

Sėkmingos savaitgalio kelionės linki kelionių organizatorius Ingrida Tours!

Reklama