Gerumo pavyzdys: iš mirties gniaužtų išgelbėjo katinėlį

Šiauliai
Nieko nelaukdama, G. Danasaitė tiesiog sėdo į automobilį, nuvyko į darbovietę, kur savo išgelbėtojo vis dar laukė pamestinukas. Sugavusi katinėlį, jį pristatė joniškietei S. Bardauskienei. Jos globoje juodukas bus mylimas bei prižiūrimas.
Erika Šivickaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kavinėje dirbanti joniškietė Giedrė Danasaitė saulėtą penktadienio popietę pastebėjo prie durų tupintį išsigandusį katinėlį, pūliuojančiomis akimis. „Mažas katinėlis turi antkakliuką, bet yra kažkieno paliktas. Kačiukas iš kavinės teritorijos nesitraukė iki nakties. Daviau grietinėlės palakti, tai jis tik tris gurkšnius tepajėgė nuryti“, – sakė moteris.

Šalia esantis miškas ir kelias, be abejo, yra didelis pavojus, galimai žmonių paliktam keturkojui. G. Danasaitė ieškojo pagalbos, kas galėtų priglausti pamestinuką.

Kitą dieną ji gavo Joniškio mieste gyvenančios Sigitos Bardauskienės, kuri rūpinasi beglobiais murkliais, kontaktus. Nedelsdama susisiekė su ja ir pati nuvyko į savo darbovietę, kur lauke vis dar savo išgelbėtojo laukė juodukas.

„Šiandien man išeiginė, tačiau negalėjau ramiai būti, žinodama, kad lauke šąla katinėlis. Paklausiau kolegų, ar jis vis dar netoliese. Jie patikino, kad dar tebėra. Atvažiavau, paėmiau jį ir atvežiau S. Bardauskienei į Joniškį, kaip ir tarėmės“, – kalbėjo Giedrė, iš mirties gniaužtų išgelbėjusi katinėlį.

S. Bardauskienė patikino, kad katinėlis jau yra pas ją ir juo tikrai bus pasirūpinta. Pirmiausia jį reikia pamaitinti ir pasirūpinti pūliuojančiomis akimis.

Jei tokių žmonių, kokios yra joniškietės Giedrė ir Sigita, būtų pasaulyje daugiau, Žemėje neliktų nemylimų ir nereikalingų.