Gerinama maitinimo paslaugos kokybė Jurbarko ligoninėje

Gerinama maitinimo paslaugos kokybė Jurbarko ligoninėje
Jurbarkas
Jurbarko rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savivaldybė

Viešojoje įstaigoje Jurbarko ligoninėje, siekiant pagerinti pacientams teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. įkurtas virtuvės skyrius ir pradėtas dietinis pacientų maitinimas.

Iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto ir įstaigos lėšų buvo įsigyta Metos, Famas  kompanijų gamybos profesionalios virtuvės įranga, kitos maitinimo procesui užtikrinti reikalingos priemonės, atlikti dalies patalpų remonto darbai. Dirbti su moderniais, ekonomiškais, energiją bei aplinką tausojančiais įrenginiais darbuotojus apmokė specialiai iš Estijos atvykęs šefas Ander Listra.


Vyriausioji gydytoja Rūta Lukšienė labai džiaugiasi tokiu projekto startu. „Vertinant šių dienų kontekste įstaiga turėjo tikrai didelį iššūkį. Pradėjome nuo nedrąsių svajonių, bet įsibėgėjome, aukštai išsikėlėme sau tikslą, ir dirbant visai komandai šiandien galime pasidžiaugti puikiais rezultatais. Virtuvės personalas gerai nusiteikęs, pasiruošęs tęsti ir kitus suplanuotus darbus – pradėję pacientų maitinimą neužilgo pradėsime maitinti ir įstaigos darbuotojus, nes ši paslauga taip pat labai laukiamaJur