Geriausia kalėdinė dovana: ką dovanoti, kad prisimintų visą gyvenimą?

Geriausia kalėdinė dovana: ką dovanoti, kad prisimintų visą gyvenimą?
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Išrinkti dovaną brangiam žmogui, giminėms, draugams, vaikams ar net kolegai – sudėtinga užduotis. Juk norisi ne tik įteikti gėlių, pasakyti gražius žodžius, bet ir suteikti gerų emocijų, sukurti prisiminimą. Kas geriau išlieka atmintyje, jei ne nauji potyriai, veiklos ir malonūs išgyvenimai? Visa tai ir dar daugiau galima padovanoti. Tad kaip išrinkti ir įteikti įspūdžių dovanas?

Kai norisi dovanoti neišdildomų įspūdžių

Skrydis oro balionu, beprotiškas greitis ir adrenalinas lenktynių trasoje, romantiškas laikas jodinėjant žirgais, masažai, geriausios SPA paslaugos, edukacijos – tai daugybė gerų emocijų ir akimirkų, kurių iš atminties neištrina net ir bėgantys metai. Visa tai ir daugelį kitų unikalių pramogų galima vos per kelias minutes įsigyti ir gražioje pakuotėje įteikti mylimam žmogui ar draugui.

Gerų emocijų parduotuvė „Gera dovana“ suteikia galimybę savo klientams išrinkti geriausias dovanas savo brangiausiems žmonėms. Daugiau nei 15 metų rinkoje karaliaujanti dovanų čekių, kortelių ir rinkinių parduotuvė vartotojams gali pasiūlyti itin platų asortimentą. Prekybos centruose ir internete galima įsigyti daugiau nei 3 000 įspūdžių dovanų. Išrinkti dovaną labai lengva, nes pramogų rinkiniai sudaromi pagal įvairias kategorijas:

  • Dovanos moterims. Rinkiniai yra sudaromi iš kruopščiai atrinktų veiklų, kurios patiks moterims. Kiekviena dailiosios lyties atstovė atras, kurią pramogą pasirinkti – masažą, SPA malonumus, fotosesiją, nuotykį vandens parke ar kitas smagias atrakcijas. Taip pat galima išrinkti iš daugelio pavienių pasiūlymų ir nupirkti čekį pasirinktai pramogai.

  • Dovanos vyrams. Itin platus asortimentas leis nebesukti galvos dėl dovanos vyrui – „Gera dovana“ atrinko mėgstamiausias stipriosios lyties veiklas: pasivažinėjimai prabangiais automobiliais, medžioklė, žvejyba, skrydžiai parasparniais, oro balionais ir daug kitų veiklų patiks net ir įnoringiausiems vyrams.

  • Dovanos dviem. Poroms ir įsimylėjėliams skirtos pramogos leis daugiau laiko praleisti tik dviese, atsipalaiduoti, geriau pažinti vienas kitą. Niekas taip nestiprina jausmų, kaip kartu išgyventi nauji įspūdžiai.

  • Dovana – poilsis Lietuvoje arba užsienyje. Daug dirbantiems, norintiems permainų ar tiesiog pavargusiems geriausia dovana bus kokybiškas poilsis ir laikas sau. Bent trumpam pabėgus nuo kasdienybės, bus galima įgauti naujų jėgų ir grįžti lyg naujai gimus.

Kokybė ir išskirtinumas

Gera dovana“ veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Lenkijoje. Mūsų šalyje įspūdžio dovanų įsigyti galima tiek internetu, tiek specializuotose parduotuvėse, tiek stenduose didžiuosiuose prekybos centruose. Visi pramogų čekiai turi iki 12 mėnesių galiojimo laiką, o norintieji turi galimybę čekio galiojimą prasitęsti.

Rasti tinkamiausią pramogą ar dovanų rinkinį – itin paprasta. Visos įspūdžių dovanos yra suskirstytos kategorijomis pagal pomėgius – SPA malonumai, oro, auto / moto, vandens ar aktyvios pramogos, grožis, restoranai ir degustacijos, kūrybiškos, linksmos veiklos ar superautomobiliai. Tai leidžia vartotojui lengvai išsirinkti tą sritį, kuri labiausiai domina, ir matyti visus geriausius pasiūlymus.

Gyventojų patogumui pramogas galima rinktis pagal vietovę, lytį, klientų vertinimus ir atsiliepimus. O esant poreikiui patyrę įspūdžio dovanų ekspertai padės rasti geriausią ir įsimintiniausią dovaną.

Daugiau negu 3000 įspūdžių dovanų rasite www.geradovana.lt. Apsilankykite!

 

Reklama