Geriausia dovana – rūpestis sveikata

384552212_339340362133978_7423074554405505141_n
Lietuva
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Sveikindami artimuosius švenčių proga, dažnai dovanojame saldainių ar kokį žaislą ir linkime laimės bei sveikatos. O juk galima dovanoti sveikatą, tiksliau – sveikatinančią dovaną, kad žmogus išties būtų sveikas ir jaustųsi energingas ir laimingas.

Tinklaraščio Sveikamkunui.lt kolektyvas ragina koreguoti šiuos įpročiuis ir švęsti Kalėdas sveikai. Vietoj dėžutės saldainių su cukrumi, sintetiniais saldikliais, dažikliais ir kvapikliais kuo puikiausiai galima šventiškai įpakuoti ir įteikti šokoladą su vitaminais ar bičių pikio guminukų su vitaminu C ir panašių vaikams ir ne tik skirtų papildų.

Net vaikams galima paieškoti sveikesnių saldėsių alternatyvos, kuri dar ir duos naudos organizmui, ypač sezoninių virusinių ligų periodu. Vaikai tikrai neišsisukinės nuo šaukšto su žuvų taukais, net patys prašys saldainių su omega-3 rūgštimis. Vitamino C guminukus, pagamintus iš bičių duonelės, mielai kramsnoja ne tik mažieji smaližiai, bet ir suaugusieji. Beje, kaip ir itin populiarėjančią naujovę – medaus ir vaisių guminukus.

Įvairiausių rūpestingų dovanų idėjų ir net jau paruoštų rinkinių su sveikuoliškais saldainiais, arbatomis, sveikatingomis grožio ir natūralios kosmetikos priemonėmis šaltajam sezonui galima rasti tinklalapyje Sveikamkunui.lt.

Beje, jis veikia ne tik kaip elektroninė parduotuvė, o ir kaip sveikos gyvensenos svetainė, kurioje gausu specialistų patarimų kūnui ir sielai, teigiamai emocinei būsenai ir net kalėdinei nuotaikai sukurti.

Pasitikime šventes ne tik linkėdami prie stalo sveikatos, bet ir įprasmindami tai sveiktingumo dovana.

 

Reklama