Geriausi „Juodojo penktadienio“ pasiūlymai iš „Megamesto“

Geriausi „Juodojo penktadienio“ pasiūlymai iš „Megamesto“
Vilnius
Reporteris Edita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Geriausi „Juodojo penktadienio“ pasiūlymai iš „Megamesto“: net 100 € pigiau nei Lietuvoje „Roborock S7“; „už tokią kainą geriausias el. dviratis“ „FIIDO D4S“ ir „pats pigiausias bėgimo takelis visoje rinkoje“ „ACGAM T02P“.

„Juodojo penktadienio“ išpardavimo pasiūlymai!

 • Galima laimėti iki 100 € kuponą.
 • Viskas iš EU sandėlių.
 • Rekordiškai žemos kainos.

Puikūs pirkėjų ir apžvalgininkų vertinimai:

1) „Xiaomi Roborock S7“ – fantastiškas robotas-dulkių siurblys net 100 € pigiau nei Lietuvoje;

2) „Tronsmart T6 Plus Upgraded“ – atnaujinta 40 W Bluetooth 5.0 kolonėlė;

3) „ACGAM T02P“ – „pats pigiausias bėgimo takelis visoje rinkoje“;

4) „FIIDO D4S“ – „už tokią kainą tai yra geriausias el. dviratis“.

Internetinė parduotuvė „Megamesto“ informuoja, kad prasideda vienas didžiausių šių metų išpardavimų – Juodasis penktadienis.

Tą proga „Megamesto“ parengė ypatingų pasiūlymų Lietuvos pirkėjams ir iškart ragina užsiregistruoti jų parduotuvėje ir sudalyvauti Lucky Draw.

Laimingieji burtų traukimo metu galima gauti iki 100 € vertės kuponą.

Primename, kad „Megamesto“ yra būtent Baltijos šalių pirkėjams skirta elektronikos parduotuvė, kuri populiariausių prekės ženklų produktus parduoda tik iš Europos sandėlių.

Tad pristatymas į Lietuvą yra labai greitas ir visiškai saugus. Visus išmuitinimo ir kitus mokesčių klausimus jau yra sutvarkiusi „Megamesto“ parduotuvė. 

O dabar detaliau pasižiūrėkime į keletą specialiai „Juodojo penktadienio“ išpardavimui paruoštų ir ypatingo dėmesio vertų pasiūlymų. 

Xiaomi Roborock S7“ – fantastiškas robotas dulkių siurblys

„Roborock S7“ – yra naujausias ir pažangiausias puikiai žinomos kompanijos robotas-dulkių siurblys. Ir dabar parduodamas už mažiausią kainą rinkoje.

Po bandymų galime „Roborock S7“ apibūdinti dviem žodžiais: fantastiškas robotas.

Iš esmės daugiau nieko sakyti ir nereikia. Jei ieškote aukščiausios klasės, pažangiausiais techniniais sprendimais ir išmaniomis galimybėmis pasižyminčio roboto už priimtiniausią kainą – „Roborock S7“ yra būtent tai.

Roboto pliusai:

 • aukščiausia pagaminimo ir surinkimo kokybė;

 • roboto galia siekia 68 W, kas yra net labai daug;

 • „HyperForce™“ siurbimo sistema – 2500 Pa siurbimo slėgis;

 • pirmasis robotas, kuris naudoja visai naujo dizaino plaukiojantį šepetį – puikiai prisitaiko prie valomų paviršių;

 • ultragarsinis kiliminės dangos aptikimas – automatiškai padidina siurbimo galią;

 • pirmas kompanijos robotas, kuris automatiškai pakelia plovimo priedą – 5 mm;

 • pirmasis robotas su „VibraRise™“ technologija, kuri užtikrina grindų šveitimo funkciją – plovimo priedas vibruoja 3000 kartų per minutę ir taip pašalina net įsisenėjusias dėmes;

 • vandens padavimą reguliuoja integruota elektronika;

 • vienu metu plauna ir siurbia;

 • 5200 mAh baterijos užtenka dirbti iki 3 val. (esant mažiausiai siurbimo galiai);

 • LiDAR navigacijos sistema;

 • aukščio, smūgių bei kiti jutikliai;

 • vaikų užraktas;

 • super platus išmaniųjų funkcijų pasirinkimas programėlėje;

 • pirmas robotas, kuris turi automatinę atliekų surinkimo stotelę.

Roboto minusai:

 • 9,65 cm storio – toks robotas gali ir nepalįsti po kai kuriais baldais. Čia absoliučiai visų LiDAR navigaciją turinčių robotų problema, kadangi toji lazerinė navigacijos sistema įtaisyta tiesiai virš roboto – tame išsikišusiame bumbule;

 • kaina – visgi ne pats pigiausias robotas rinkoje. Bet ir technologijos bei išmanumas toks, kad pigesniems modeliams neįmanoma prilygti „Roborock S7“ robotui.

„Roborock S7“ turi kone viską, ko tik gali reikalauti ir pats išrankiausias pirkėjas. Ir štai pirkėjų atsiliepimai apie šį robotą yra ypatingai puikūs.

Plačiau apie šį „Roborock S7“ robotą, būtent jo testavimus rezultatus galite pasižiūrėti ir šioje apžvalgoje:

Tronsmart T6 Plus Upgraded“ – atnaujinta 40W Bluetooth 5.0 kolonėlė

„Tronsmart T6 Plus Upgraded“ yra atnaujinta populiarios „Tronsmart T6 Plus“ garso kolonėlės versija.

„Tronsmart T6 Plus Upgraded“ jau yra kiek kitokio dizaino, dar tvirtesnio korpuso, patobulinta cilindrinė konstrukcija.

Taip pat ši kolonėlė atitinka IPX6 standartą, tad ją galima drąsiai naudoti lauke, sportuojant ir pan.

Patentuota „SoundPulse™“ technologija suteikia maksimalią 40 W galią. Taip pat suteikia beprecedentį 360 laipsnių erdvinį garsą, todėl visos patalpos bus užpildytos garsu.

 

„Tronsmart T6 Plus Upgraded“ su įrenginiais poruojama Bluetooth 5.0 bei NFC ryšiais. Verta paminėti ir tai, kad šias kolonėles tarpusavyje galima sujungti belaidžiu būdu ir taip turėti dar daugiau garso. O greitai įkraunamos baterijos užteks muzikos klausytis iki 15 val.

„Tronsmart T6 Plus Upgraded“ – šauni belaidė garso kolonėlė. Puikus dizainas, kompaktiška, galima drąsiai naudoti lauke ir gera kokybė. Tą patvirtina ir pirkėjai iš Lietuvos.

ACGAM T02P“ – bėgimo ir ėjimo takelis su valdymo pulteliu

„ACGAM T02P“ – vienas naujausių bėgimo ir ėjimo takelių. Ir kaip tvirtina pirmasis apžvalgininkas, tai pats pigiausias bėgimo takelis visoje rinkoje.

Ir „ACGAM T02P“ stebina ne tik puikia kaina, bet ir labai šauniomis savybės. Čia turime platų bėgimo taką, o ir visas įrenginys yra kompaktiškai sulankstomas bei paslepiamas po lova, tad kambaryje neužims papildomos vietos.

Kuo dar pasižymi „ACGAM T02P“? Yra keletas svarbiausių momentų, kuriuos būtina pažymėti.

Pirmiausiai, turime 43 x 120 cm dydžio bėgimo takelio erdvę. To pilnai pakanka saugiai ir patogiai naudotis šiuo takeliu. Prie saugumo prisideda ir tai, kad jo paviršius dengtas specialia, neslystančia danga. Bėgimo metu turėti papildomą sukibimą visada yra privalumas.

Gamintojas tvirtina ir tai, kad šiuo aliuminio korpuso bėgimo takeliu gali naudotis net ir 110 kg sveriantys žmonės bei juo bėgti drąsiai. 

„ACGAM T02P“ yra įdiegti smūgių amortizatoriai, tad tiek ir pats bėgimo takelis atlaikys apkrovas, tiek ir kaimynams nesukelsite nereikalingo susierzinimo.

Beje, tiek gamintojas, tiek ir apžvalgininkas tvirtina, kad „ACGAM T02P“ variklis dirba itin tyliai ir prie pačių maksimalių apsukų triukšmo lygis tesiekia iki 60 dB.

„ACGAM T02P“ yra ir ėjimo, ir bėgimo takelis. Galima aktyvuoti ėjimo režimą ir taip eiti nuo 1 iki 6 km/h greičiu.

Norintiems pabėgioti, belieka aktyvuoti bėgimo režimą ir taip galima pasirinkti iki 12 km/h greitį.

O kas jei bus per didelis greitis ir nespėsiu išjungti „ACGAM T02P“ takelio? Apie tai gamintojas irgi pagalvojo ir prie „ACGAM T02P“ yra prijungiamas dirželis, kurį belieka prisisegti sau prie drabužio.

Kai tik tas dirželis bus ištrauktas iš „ACGAM T02P“ takelio – jis automatiškai sustos. Tokia papildoma apsaugos funkcija tikrai pravers, jei kartais neįvertinsite savo galimybių.

Smagu ir tai, kad „ACGAM T02P“ yra specialus dėklas telefonui ir planšetei. 

Ant „ACGAM T02P“ korpuso turime ir LED ekraną, kuriame matysite greitį, laiką, sudegintas kalorijas, nubėgtą ar nueitą atstumą.

Įdomu ir tai, kad „ACGAM T02P“ turi nuotolinio valdymo pultelį, tad eidami ar bėgdami nuolat galite keisti greitį. Vienu mygtuko paspaudimu galima iškart sustabdyti „ACGAM T02P“ takelį.

„ACGAM T02P“ yra išties šaunus takelis, kuriuo galima patogiai, šiltai ir be jokių nereikalingų kontaktų pasivaikščioti. Deja, bet šiuo metu toks laikotarpis, kad kiekvienas išėjimas į lauką jau kelia riziką pasigauti tą nelemtąjį virusą. O ir oro sąlygos toli gražu ne visada yra geriausios pasivaikščiojimams.

Su „ACGAM T02P“ taip pat galima ir labai patogiai pabėgioti, kas tikrai patiks išsiilgusiems tokio sporto ir norintiems rimtai paprakaituoti.

FIIDO D4S“ – sulankstomas elektrinis dviratis

The FIIDO D4S is a compact, powerful, foldable electric bike for fun travel in and out of the city.

In the photos below you can see the highlights of the FIIDO D4S electric bike.

It should be noted that we have a folding email here. bike, so it will be convenient to transport both in the trunk of the car and by public transport.

The folded bike is 85 x 45 x 64 cm. Folded – 150 x 26 x 108 cm. The FIIDO D4S weighs only 18.5 kg. One of the easiest emails. bicycles. Nors „FIIDO D4S“ yra lengvas ir kompaktiškas, bet labai tvirto rėmo ir atlaiko iki 120 kg apkrovas. Įspūdingas rodiklis. Kaip ir kitos techninės savybės.

„FIIDO D4S“ turi 250 W galios bešepetėlinį variklį, kuris užtikrina maksimalų 25 km/val greitį ir maksimaliai leidžia įveikti 30 laipsnių įkalnes.

6 Shimano pavaros leidžia važiuoti dar lengviau ir patogiau. Be to, palaikomi 3 važiavimo režimai: vien elektra, elektra+žmogaus jėga, vien žmogaus jėga. Kadangi dviratis lengvas ir su Shimano pavaromis, net minti pedalus savo jėgomis bus vienas malonumas.

O kaip baterija? „FIIDO D4S“ turi 36V 10,4Ah bateriją, kurią įkrausime per maždaug 7 val. ir vienu įkrovimu galima nuvažiuoti iki 80 km. Nuostabus rezultatas.

„FIIDO D4S“ – lengvas, kompaktiškas, galingas, puikių parametrų bei atitinkantis CE, FCC, MSDS ir UN38.3 sertifikatus elektrinis dviratis.

Remiamas turinys