Geniali dovana artimiesiems: geltonam portretui sunku atsispirti

Vilnius
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Geriausia dovana – sukurtos teigiamos emocijos ir šypsena artimųjų veide. Šiuolaikinį žmogų darosi sunku nustebinti, tačiau Geltonuok.lt komanda su šia užduotimi puikiai susitvarko. Geltoni, animacinių herojų stilistika sukurti piešiniai ne tik originali dovana, bet ir puiki namų stiliaus detalė.

Daugiau apie geltonus paveikslus ir jų kūrybos procesą pasakoja Geltonuok.lt komanda.

Trumpai pristatykite geltonuok.lt idėją? Kuo šie portretai išskirtiniai?

Geltonuok.lt idėja - dovanoti šypsenas vieni kitiems. Ypač šiuo metu, kai gyventojų veidus dengia kaukės, o kasdienybėje trūksta pozytivumo. Nuoširdi šypsena ne tik pakelia nuotaiką, bet ir sukuria teigiamų emocijų. Geltonas portretas – būdas pradžiuginti ir nustebinti savo artimuosius, padovanoti jiems įsimintiną akimirką visai nematytu būdu. Visada stengiamės piešinį sukurti maksimaliai atpažįstamą, kuo labiau susietą su tikru asmeniu – veido bruožais, figūra, poza, drabužiais, pomėgių detalėmis ir panašiai.

Kokie portretai populiariausi?

Dažniausiai klientai prašo, kad paverstume jų draugus, šeimos narius ir augintinius į geltonus personažus. Būna užsakymų, kuriuose klientas prašo įterpti kliento pamėgtą personažą.

Ar portretus pritaikote šventėms?

Piešinio foną galime pritaikyti, t.y. pridėti mielų atributų pagal sezoną ar bet kurią jūsų šventę. Tad personalizuotas piešinys yra puiki idėja gimtadieniui, Kalėdoms, Valentino dienai, tėčio dienai, mamos dienai, Velykoms, Haloween’ui ar kitai šventei.

Kiek žmonių gali būti viename paveiksle?

Dažniausiai klientai užsisako piešinius su 3–5 personažais, tačiau limito tikrai nėra – galime sukurti net ir 100 žmonių paveikslą.

Per kiek laiko pagaminamas portretas?

Piešinį galime pagaminti net ir per vieną dieną, jei pasirenkamas greitesnis pristatymo būdas. Įprastai skaitmeninį portretą paruošiame per 3-8 dienas. Drobes gaminimas, pristatymas trunka iki 7 darbo dienų.

Ar pristatote visoje šalyje?

Skaitmeninis piešinys yra atsiunčiamas elektroniniu paštu. Taip pat teikiame ir piešinio spausdinimo ant drobės paslaugą – paruoštus paveikslus pristatome visoje Lietuvoje.

Ką reikia pateikti norint užsisakyti paveikslą?

Užsakymui pradėti užtenka vos vienos nuotraukos. Tačiau klientai dažnai nori pakeisti rūbus ar jų spalvą, pridėti tam tikrų detalių, pavyzdžiui: nupiešti svajonių automobilį, pavaizduoti specifišką foną (nes galime nupiešti bet kokį), tad detalus aprašymas yra didelė pagalba mūsų kūrybinei komandai.

Norėdami užsisakyti savo geltoną piešinį, apsilankykite mūsų puslapyje geltonuok.lt – padovanokite neįkainojamą džiaugsmą bei plačias geltonas šypsenas jūsų artimųjų veiduose!

Remiamas turinys